Fryzury damskie bez układania

W dobie kiedy czas jest na wagę złota coraz więcej osób, decyduje się na fryzury bez układania. Bardzo dobrym pomysłem jest zastosowanie modnych opasek i spinek. W kilka sekund jest gotowe uczesanie. Do jednej z takich fryzur należy bob do ramion z zachowanym przedziałkiem na bok. Uczesanie sprawdza się przy włosach rzadkich i cienkich. Jedyne co jest bardzo ważne to użycie szamponu i odżywek pielęgnacyjnych, których zadaniem będzie zachowanie odpowiedniego nawilżenia włosów. Blask i prostota daje dobre efekty. Wzmacniające maski 1x w tygodniu wzmocnią efekt zdrowych włosów.

Dłuższy pixie cut

Sprawdza się przy cienkich włosach. Boki krótsze oraz dłuższa góra z postrzępioną górą zawsze da efekt natychmiastowej fryzury bez układania.

Warstwowy dłuższy pixie cut.

Warstwowe cieniowane dłuższego pixie to nowe spojrzenie na ten typ uczesania. Dłuższa co nieco grzywka z zachowaniem warstwowego cięcia pięknie współgra z drobnymi kształtami twarzy oraz szyi. Ułożenie fryzury jest niemal od ręki. Po wyczesaniu przeciągasz palcami we włosach i gotowe. Dla trwałości możesz użyć tekstury pasującej do włosów.

Krótka fryzurka z grzywką

Szybką fryzurę uzyskasz poprzez cięcie włosów do brody. Cały urok postawisz na krótką grzywkę. Uwidoczni ona ładną oprawę oczu. Długość nie obciąża włosów, dlatego też modelowanie już nie jest konieczne.

Podcięty asymetryczny pixie cut.

Ciekawe spojrzenie na ten rodzaj obcięcia. Jedna strona jest krótsza. Natomiast druga dłuższa. Tył krótki. Dłuższa grzywka na bok dopełni całości. Fryzura tak obcięta nie wymaga zbytniego modelowania. Sama w sobie tworzy fryzurę.

Warstwowy zakrzywiony bob

Fryzurę uzyskasz gdy masz gęste włosy. Podcięty warstwowo tył a boki skierowane pod ukos ku dołowi nadają kształt boba. Grzywka sięgająca brwi z lekkim obniżeniem na bok zachowa proporcję w uczesaniu. Całość fryzury sięga brody. Uzyskana fryzura w minimalnym stopniu wymaga ułożenia.

Bob a’la samuraj

Włosy sięgające do ramion możesz tylko górą związać w kok i fryzura gotowa. Tak wykonana fryzura optycznie powiększy drobną twarz i uwidoczni piękne rysy. Podniesione włosy ku górze nie są klapnięte i super wyglądają bez układania. Włosy kręcone lub falowane uczynią romantyczkę bez dodatkowych zabiegów. Podczas gdy masz włosy długie, wystarczy uczesać modny koński ogon lub związać włosy w koka.

Najpraktyczniejsze włosy do ramion układają się same. Artystyczny nieład pozostanie z nami na dłużej. Po rozczesaniu włosów wystarczy palcami zmierzwić włosy i gotowe.