Fryzury komunijne

Przygotowanie eleganckiej dziewczęcej fryzury nie musi oznaczać wyprawy do fryzjera. Dzięki albumowi Domowe metamorfozy i internetowym warsztatom wyjściowe stylizacje zdołasz przygotować we własnym zakresie.

Piękne stylizacje włosów stanowią kropkę nad i przy uroczystych okazjach. Dzięki fryzurom wybranym przez Christiane Wegner – stylistkę nagradzaną na międzynarodowych konkursach – można wyróżnić się na komunii, ale też podczas innych imprez: na balach, na zakończenie szkoły, urodzinach czy weselach.

Wystarczy wejść na stronę warsztatów – tam poznasz podstawowe techniki plecenia włosów, za pomocą których przygotujesz stylizacje proponowane przez Christiane w albumie Domowe metamorfozy.

katalog fryzur komunijnych dla dziewczynek

Warkocz holenderski jest np. niezbędny, by zrobić Wianek księżniczki, a warkocz prosty, by wykonać Upięcie z przepaską. Trzeba wiedzieć, jak zrobić kokardy z włosów, by przygotować Warkocz z kokardami. Christiane wyjaśni też np., jak zwijać włosy w ślimaka i pleść kłosa, aby wyszedł Kłos z różą.

 
To tylko kilka stylizacji z 20 zawartych w albumie. Każda jest krok po kroku opisana za pomocą zdjęć i instrukcji – zob. fragment książki.

Dodatkowo znajdziecie w niej Poradnik fryzjerstwa z podstawami i wskazówkami pomocnymi przy układaniu fryzur.

Domowe metamorfozy. Katalog fryzur komunijnych dla dziewczynek to pozycja przydatna przed każdym większym wyjściem, ale będzie również dobrym prezentem dla młodych dziewczyn, które uczą się dbać o własny wizerunek.

Książkę można zakupić po promocyjnej cenie pod tym adresem.

Katalog uczesań komunijnych


fryzura komunijna z opaską fryzura z opaską i kwiatkiem warkocz komunijny z ozdobami kok komunijny długa fryzura komunijna kręcone włosy komunijne z opaską grzywka komunijna prosta fryzura komunijna długa fryzura komunijna z grzywką i opaską kok komunijny z kwiatkami łatwa fryzura komunijna włosy komunijne z kwiatkami szybka fryzura komunijna prosta fryzura komunijna dla włosów kręconych kwiatki komunijne we włosach prosta fryzura komunijna kręcone włosy komunijne w kitce
proste włosy na komunie kręcone włosy warkocz komunijny

Zobacz także

Jedna myśl na temat “Fryzury komunijne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *