Fryzury męskie 2019

Fryzjerstwo co roku pokazuje nam coś nowego. Modyfikuje, urozmaica i przekazuje nowe formy. Tym razem weźmiemy pod lupę fryzury męskie, które w 2017 są wyjątkowo szeroko ujęte. Obecny trend jest tak różnorodny, aby każdy mężczyzna dobrał do siebie idealne uczesanie.

Najważniejsze, by strzyżenie było umiejętnie wykonane, wówczas ułożenie i stylizacja fryzury nie będzie sprawiać Ci problemów. A druga ważna kwestia, musi pasować do Twojego owalu twarzy.

Jak dobrać fryzurę?

Stań przed lustrem i na podstawie, poniższego rysunku określ swój kształt twarzy.

Fryzjerzy postarali się, by fryzury były nietuzinkowe i różnorodne. Uczesania mają być męskie, perfekcyjnie ostrzyżone, pozostawione w lekkim nieładzie lub utrwalone przy pomocy pasty, gumy, żelu do włosów.

W tym roku dominują strzyżenia z dłuższymi włosami na górze a krótszymi po bokach co pozwala na różne wariacje.

Z wygolonym przedziałkiem

W tej fryzurze charakterystyczny jest ostrzyżony przedziałek na jednym boku lub po obydwóch stronach. łatwa w stylizacja, pasująca dla każdego aktywnego faceta.
Eleganckie pasma na bok

Góra zgarnięta na jeden bok, zgodnie z ich naturalnym kierunkiem ułożenia a boki zaczesane do tyłu. Grzeczna i elegancka wersja, idealna dla Panów nie mogących eksperymentować ze względu na pracę. Ponadczasowa i zawsze modna.

Krótkie boki postrzępiona góra

Góra dłuższa, boki precyzyjnie wycieniowane. Roztrzepana w letnim klimacie. Fryzura ta podkreśla rysy twarzy i zapewnia młodzieńczy lok.

Postawiona góra typu pompadour

Obecnie tą fryzurę nosi znany wszystkim David Beckham. Mocno wygolone boki, dłuższa góra przerzedzona, dzięki czemu krótsze włosy unoszą dłuższe. Ta propozycja jest dla panów o gęstych i mocnych włosach.

Ukryte zakola

Świetna propozycja dla Panów borykających się z tym problem, dłuższe pasma z grzywką przysłaniające przerzedzone miejsca.

Kręcone włosy męskie

Jeśli lubisz czuć się oryginalnie a skręt Twoich pasm podoba Ci się, to te cięcie jest dla Ciebie. Zawadiackie i młodzieńcze.

Krótkie, mocno wystrzyżone

Góra wycieniowana, boki wygolone ale nie na zero. Dla każdego bez względu na wiek. Zawsze wygląda dobrze.

Irokez męski

Boki króciutkie zaś góra i tył dłuższy, który pozwala na ułożenie owego irokeza czyli mocno uniesione pasma na samym czubku. Wymaga użycia kosmetyków do stylizacji – żelu lub pianki. Na co dzień włosy można z tyłu związać na tzw samuraja.

Młodzieżowa, chłopięca wersja

Idealna dla nastolatków. Góra roztrzepana, krótkie boki. Włosy układające się naturalnie i swobodnie.

Pasma zaczesane do tyłu

Dłuższe pasma zarówno na górze jak i po bokach, zgarnięte do tyłu .

Wygolone boki, mocno postawiona góra

Zgolone boki i tył, góra pozostawiona dłuższa i uniesiona od nasady.

Z zaczesem

Nic innego jak dłuższa góra zaczesana do tyłu a boki i tył mocno przystrzyżone. Fryzura bardzo modna, lecz dość trudna w stylizacji. Wymaga mocnych kosmetyków utrwalających.

Na samuraja, związany zaczes, na wikinga

Aby dojść do takiego uczesania, należy zacząć od zapuszczania zaczesu i czekać na wzrost włosów, jest to czasochłonny proces ale za to jako efekt.

Długie włosy

Ta propozycja, jest dla cierpliwych panów. Długie pasma wymagają większej i systematycznej pielęgnacji. W tej wersji, najlepiej wyglądają gęste i zdrowe pasma.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *