Modne fryzury na wesele 2022

Wesele to bardzo ważna uroczystość dla Pary Młodej, i jak zarówno dla gości. Na tej zabawie weselnej każdy chce odświętnie wyglądać. Dlatego też znacznie wcześniej myśli się o wyborze swojego ubioru jak i rodzaju uczesania.

Przy ślubach istnieje niepisana reguła. A jaka? Już piszę. Zasada ta uzależniona jest od ubioru danej osoby na tą niezapomnianą noc. Jeśli suknia jest bardzo strojna, wówczas panna młoda powinna przemyśleć skromne uczesanie. I odwrotnie. Suknia skromna bez wszelkich dodatków, aż prosi się o wspaniałą fryzurę.


No i przyszedł moment na piękne fryzury. Jakie ułożenie włosów wybierzesz, wybór na pewno będzie trafiony. Zawodowi fryzjerzy idealnie dopasują  do naturalnych włosów nawet treski. Najlepiej jeśli na kilka tygodni przed uroczystością poprosisz o próbę  uczesania. Porozmawiasz o jakiej fryzurze marzysz. Wówczas ocenisz swój wybór.Cokolwiek zdecydujesz wyjście na taką imprezę zobowiązuje dopasowanie kreacji do sytuacji. Od Ciebie zależeć będzie wybór fryzury.
Jeśli postawisz na naturalność i elegancję zapewne sama sobie będziesz się podobać. A przecież o to chodzi na weselu. Uśmiech na twarzy a wokół piękna fryzura. Która z pań o tym nie marzy.Idealna fryzura to taka, która świetnie komponuje się z owalem twarzy, kolorem włosów. Również doda kobiecości. Jednocześnie nie dodając lat.Aby nie było kłopotów z wyborem mam dla Ciebie kilka propozycji w zależności od długości włosów.

Koki na wesele

Włosy długie i półdługie idealnie sprawdzają się w koku. Fryzury takie zawsze świetnie sprawdzają się na weselach. Pięknie prezentuje się w nich panna młoda, świadkowa czy też osoba zaproszona. Nie ważne, że dużo pań będzie z takimi fryzurami. Nie będą to takie same koki. Każda ma inny kolor włosów. Inny owal twarzy i włosy upięte w kok nie będzie drażnił gości.
Oby fryzura była zgrana z całością kreacji.

Udaj się do salonu. Fryzjer wyczaruje Ci kok z włosów długich jak i krótszych.

Swobodny kok

Jest to opcja swobodnie puszczonego warkocza, ale zapięta w kok poniżej głowy. Włosy zaczesuje się do tyłu. Dzielimy włosy na 3 części. Środkowa część niech pozostanie nieco grubsza. Pasma splatamy w warkocz i dobieramy włosy z bocznych części. Zaplatamy jej luźno.
Na koniec warkocz podwijamy i przypinamy. Do tej fryzury możesz wpiąć dodatki, które wkomponują się z całością.


Kok w nieładzie

Włosy przy takiej fryzurze zaczesujesz do góry. Pasmo po paśmie nakręcasz lokówką. Następnie tapirujesz. Potem zgodnie z kierunkiem skrętu nawijasz na palec i przypinasz na głowie. Dla utrwalenia spryskaj lakierem.

Kok dla kręconych włosów

Po umyciu i wysuszeniu włosów przyszła kolej na fryzurę. Przy nachylonej głowie do przodu tapirujemy włosy. Zaczesujemy je do góry. Zawijamy na czubku głowy i spinamy spinkami. Delikatnie grzebieniem szpikulcem zaczesujemy kształt loków. Do utrwalenia fryzury weselnej wybieramy taki lakier, do którego masz już zaufanie i sprawdza się na Twoich włosach.Kok upięty w fale

Ta fryzura wymaga zwilżenia pianką. Następnie odrobinę tapirujemy i nawijamy na 2 palce. Potem zsuwamy na czubek głowy i spinamy spinką. Tak postępujemy z każdym pasmem wokół głowy.
Przypięte loki mogą być lekko poluzowane. Na koniec dla trwalszego efektu użyj lakieru. Taka fryzura jest bazą wyjściową. Dodatki ozdobne wybierz sama. Pozostanie tylko wpiąć.


Inną naszą propozycją na uczesanie, jest fryzura z włosów długich i półdługich.  Nie martw się, że masz ich niewiele. Obecnie na rynku mamy wiele dodatków, które urozmaicą fryzurę damską. Sprawią one, że uzupełnią wszelkie braki. Efekt końcowy to taki, że uzyskasz fryzurę taką o jakiej marzyłaś. Należy do niej następująca fryzura.

Kok z rozpuszczonymi włosami

Górną część włosów zaczesz do tyłu. Za pomocą dodatkowych włosów lub specjalnej frotki wyczaruj kok. Włosy od środka głowy puść swobodnie.
Jeśli chcesz je zachować jako proste to wyprostuj na prostownicy. Lekko falowane dodadzą kobiecości. Niewielkie dodatki dopełnią całości.

Włosy splecione na karku

Zaczesz starannie włosy do tyłu. Z boków weź niewielkie pasmo włosów i luźno skręć, spleć i przypnij. Czynność wykonuj do momentu splecenia wszystkich włosów. Efektem końcowym są pięknie wyglądające fale.

Proste fryzury na wesele