Fryzury z warkoczem

Warkocze i przeróżne sploty wróciły, znów stają się super modne. Kiedyś warkocze zaplatano na całej szerokości i długości włosów dziś każda forma jest dowolna.

Plecionki w przeróżnej formie są jednym z najmodniejszych uczesań sezonu. Na wybiegach goszczą niegrzeczne, swobodne warkocze w stylu pippi, prada prezentuje wersję eleganckiego francuskiego warkocza podpiętego do góry w taki sposób, by wyeksponować jego formę.

Uczesania te odmładza, dodaje dziewczęcego wdzięku, podkreślają linię twarzy i pozwalają wydobyć naturalność.

Fryzury z warkoczem z powodzeniem można zrobić samej w domu, potrzebne będą tylko cienkie gumki i wsuwki do podpięcia niesfornych pasm.

Dużo trudniej będzie pokusić się o wykonanie wyrafinowanych uczesań. Jednak tak czy inaczej, każda posiadaczka długich i półdługich włosów powinna choć raz, wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa i szkolnych akademii i zapleść warkocz z prawdziwego zdarzenia. Tej sztuki, tak samo jak jazdy na rowerze, nigdy się przecież nie zapomina.

Fryzury z warkoczem w wersji codziennej

fryzury damskie warkocz fryzury z warkoczem fryzury dla dziewczyn fryzury z warkoczem fryzury warkocz francuski
fryzury warkocz modne fryzury warkocz fryzury fajne z warkoczem fryzury modne warkocz fryzura warkocz fryzury warkocz kłos
fryzury warkocz kłos

Fryzury z warkoczem w wersji eleganckiej. Aby stworzyć bardziej formalny wygląd, użyj ozdobnych spinek, wstążek lub innych akcesoriów do włosów.

fryzury eleganckie z warkoczem fryzury wieczorowe z warkoczem fryzury eleganckie wieczorowefryzury warkocz na przyjęcie fryzury warkocz z kokiem fryzura uczesanie z warkoczem

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *