Jasne refleksy na ciemnych włosach

Na rynku fryzjerstwa technologie bardzo poszły do przodu. Koloryzacje dają tak piękny wybór, że aż prosi się o ich wykonanie. Refleksy są jedną z metod koloryzacji.
Dają włosom naturalny blask.

Zawsze pisze się, że refleksy na jasnych włosach są super. A ja Ci zaproponuję i powiem, że wykonane na włosach ciemnych to bajka.

Idealnie wkomponują się w ciemne włosy. Dodadzą pewności siebie. Refleksy są zawsze na czasie. Zwykle stosuje się 2 tony różniące od własnych włosów.
Cienkim włosom dodadzą objętości. Rozświetlą rysy twarzy. Dodadzą blasku.

Jeśli masz włosy brązowe, to z pewnością fryzjer zaproponuje Ci refleksy rude lub karmelowy blond, miedziane czy też kasztan. Przy mysim kolorze zaleca się jasne blond.
Brunetka powinna zastanowić się nad refleksami z niebieskim kolorem. Świetnie wyglądają na każdej długości.

Po raz pierwszy na refleksy można udać się do dobrego fryzjera. Chociaż można wykonać je w domu. Wymaga to jednak dobrej wprawy.

Jak pielęgnować refleksy?

Odpowiednie kosmetyki do włosów to przede wszystkim ich nawilżenie. Po samej koloryzacji zadbaj o ich wzmocnienie.
Olejowanie końcówek będzie dobrym wyborem. Szampony i odżywki przedłużą trwałość refleksów, a Ty będziesz zadowolona z ich posiadania.
Do ciemnych włosów pasuje wiele rodzajów pasemek.

SOMBRE

gdy chcesz rozjaśnić cienkie pasemka o 1- 2 tony. Włosy wyglądają jakby słońce tylko delikatnie musnęło.

Balejaż na czarnych włosach Czarne włosy sombre blond pasemka Miodowy blond na ciemnych włosach Subtelne refleksy na ciemnych włosach

FLAMBOYAGE

farbujesz włosy ciemne na kilku poziomach. Wykorzystujesz do tego kilka odcieni brązu.

Długie fale flamboyage na ciemnych włosach Miodny blond na ciemnych włosach Słoneczny blond flamboyage na brązowych włosach Truskawkowe flamboyage na ciemnych włosach

DYE HAIR

rozświetlasz same końcówki włosów. Do rozświetlania wybierz kolory przeciwstawne do brązu. Mogą być np. fioletowe lub brązowe.

Jasne końcówki blond ciemnych włosów Czekoladowy odcień pasemek na włosach Długa fryzura z blond końcówkami Fioletowe rozświetlenie końcówek włosów

BAYLIGHTS

są to cieniutkie refleksy, które bardzo ładnie rozświetlają włosy. Dodają objętości. Wykonaj refleksy o jeden ton jaśniejsze od wyjściowego.

Cienkie refleksy na fryzurze pixie Delikatne karmelowe pasemka na blond włosach Delikatne pasemka na długich ciemnych włosach Jasne refleksy na ciemnych włosach

CHOCOLATE CAKE HAIR

Czekoladowe pasemka ciemno brązowe włosy Delikatny czekoladowy odcień pasemek Głęboki odcień czekolady na krótkich włosach Karmelowe refleksy na długich ciemnych włosach

Jest to metoda łączenia ciepłych brązów w kilku odcieniach z jasnymi rozjaśniającymi refleksami.

Aby cel był wykonany należy do brązowej farby dodać kolory miedzi i czerwieni. A dopełnieniem będą jaśniejsze refleksy.

Dlatego też ma wygląd czekoladowego tortu stąd ta nazwa główna. A jaki wygląd. Włosy z przetykanymi refleksami dopełniają całości.

Brązowe włosy dobrze komponują się z refleksami jasnymi. Ale ku zaskoczeniu wielu osób dają świetne zestawienie z kontrastami mocnymi według uznania np. fioletem.

Jedyne co pozostaje to dobrze dobrać farby do swojego koloru włosów. Weź pod uwagę kolor oczu, a nawet barwę skóry.
Wszystkie te czynniki oraz dobry fryzjer pomogą w uzyskaniu idealnych refleksów. Po prostu baw się refleksami.