Kolory włosów

Setki kobiet każdego roku decyduje się na zmianę koloru włosów. Ponieważ męczą się już ze swoim obecnym odcieniem lub po prostu chcą czegoś nowego. Zaczynają szukać takiego który im się podoba. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie odpowiedniego, jest paleta kolorów włosów. Istotne jest wiedzieć jak dana barwa nazywa się.

Wiele kobiet chce odcień, całkowicie odmienny od obecnie który mają. Pragną coś ekscytującego i ryzykownego. Kobiety biorą pod uwagę kolory włosów, które po prostu pasuje do ich nastroju, a także dadzą nowe spojrzenie na życie.

Całkowita zmiana to ciekawe doświadczenie. Nowy kolor włosów może nadać zupełnie inny charakter Twojej obecnej fryzurze.
Jak sprawdzić jaki Kolor włosów do Ciebie pasuje?

1 sposób: Zrób to używając pasków z złotej lub srebrnej folii. Jeśli pasują do Ciebie srebrne paski, oznacza to że masz chłodny typ urody. Jeśli pasują do Ciebie bardziej złote paski wybieraj farby o ciepłym odcieniu.

2 sposób: Użyj do tego sztucznych pasemek włosów i stań przed lustrem. W taki sposób sprawdzisz czy dany kolor włosów do Ciebie pasuje. Zwróć uwagę który pasuje do barwy Twojej skóry. Ten zabieg możesz dokonać u fryzjera gdyż on posiada całą gamę różnobarwnych pasm sztucznych włosów.

Czy Kolor skóry odgrywa znaczącą rolę przy doborze odpowiedniego odcienia farby do włosów?

Jeśli twoja skóra jest jasna i ma odcień kości słoniowej, to możesz malować włosy na bardzo chłodne kolory, na przykład jasnym blondem lub głęboką czernią.
Skóra różowawa pozwala na wybór neutralnych chłodnych odcieni, na przykład popielatego blond lub brązu.
Cera żółtawa lub oliwkowa lepiej wygląda w zestawieniu z ciepłymi kolorami. Taki typ cery mają zwykle osoby ciemnowłose, toteż doskonale wyglądają w odcieniach ciemnych kolorów.

Paleta kolorów włosów:

paleta kolorów włosów, kolory włosów

W drogeriach dostępne są farby do włosów które łagodnie farbują i gwarantują długotrwały efekt.