Krótkie fryzury po 50

Jeszcze nie tak dawno myślałaś, że daleko Ci do tych lat. A tu proszę minęło nie wiadomo kiedy. To nie czas na użalanie się nad sobą. Dzieci odchowane.
Dla Ciebie zostało więcej wolnego czasu. Czas pomyśleć o zmianach.

A czemu by nie. No to zaczynamy. Na pierwszy etap idzie fryzura odmładzająca. Już dawno o tym myślałaś, ale zawsze było coś ważniejszego. Dobrze dobrana krótka fryzura to skuteczne odjęcie lat.

Oto propozycje.

PIXIE BOB

Długa fryzura pixie cienkie włosy po 50 Bardzo krótka fryzura pixie po 50 Blond pixie falowane włosy Bardzo krótka fryzura teksturowana
Jest to połączenie fryzury pixie cut z klasycznym bobem. Jest to nieco krótszy bob z cieniowaniem do linii uszu. Bob ma różne wersje.

Dlatego wybór fryzury z łatwością dopasujesz do konturów swojej twarzy. Może być z grzywką. Kręcone czy delikatnie pofalowane, a dlaczego nie?.
Ta świetnie dobrana fryzurka odejmie lat i jednocześnie jest szybka w pielęgnacji.

BLUNT BOB

Krótka fryzura po 50 z cienkich włosów
Niby ma w sobie znanego boba ale sposób cięcia jest inny. Włosy obcina się na prosto. Nie cieniuje się końców. Fryzura zdecydowanie odmładza. Włosy nabierają optycznego zagęszczenia.

LONG BOB

Upięte włosy na krótko Long bob blond włosy dla 50latki balejaż blond włosy fryzura long bob
Zdecydowanie jest to opcja dla pań, które chcą jeszcze włosy spiąć w ozdobne spinki czy też wsuwki. Dowolność upięcia jest spora. Jest bardzo dobra w pielęgnacji.

KRÓTKIE WŁOSY Z GRZYWKĄ

Krótka fryzura odmładzająca z grzywką Elegancka fryzura pixie po 50
Nie dosyć, że odmłodzi do jeszcze ukryje niedoskonałości. Może być z grzywką lub bez. Modelowane na wprost, na bok dodadzą uroku i idealnie współgra z całością.

WARSTWOWY BOB

Krótkie kręcone włosy bob dla starszej osoby
Bardzo pięknie prezentuje się w delikatnych warstwach. Od dołu krótsze włosy, górą dłuższe. Szyja pozostaje odsłonięta. Opadające włosy zasłaniają uszy.

MODNE KRÓTKIE FRYZURY DLA 50 LATKI

krótka postrzępiona fryzura krótka teksturowana falowana fryzura
Jesteś otwarta na nowinki w obcięciach włosów to ta strona jest dla Ciebie. Fryzura jest dopełnieniem całości każdego dnia. Za fryzurą idzie kolorystyka włosów.
Wybór jest ogromny. Pozostawić swój kolor bez retuszu. Możesz wykonać pasemka, balejaż lub musnąć kolorem dla ich połysku.

Spójrzmy co na to trendy w modzie.

WŁOSY DO RAMION Z GRZYWKĄ

włosy do ramion z grzywką po 50 blond pixie fale
Jesteś posiadaczką gęstych włosów i uwielbiasz grzywki? Bez obaw ten sposób cięcia jest ok. Lekka grzywka i włosy do ramion bardzo dobrze odmładzają osobę.
Nie zapomnij o kolorystyce włosów. Wybierz taką, aby kolor łączył się z naturalnymi.

SZARY PIXIE CUT

bob do ramion z grzywką na boku szary bob po 50
Twoje włosy pokryła siwizna i nie chcesz jej zmieniać. I dla takich obcięcie może być praktyczne. Pixie cut będzie idealne dla prostych oraz naturalnie prostych.

BOB Z BALEJAŻEM

Sprawdzi się paniom, które mają cienkie włosy. Obcięcie włosów do połowy szyi i do tego pięknie wykonany balejaż skutecznie odmłodzi Twój wygląd.

BOB Z GRZYWKĄ

rude włosy bob fryzura dla pięćdziesięciolatki z grzywką na bok
Jeśli ją lubisz mieć, to warto zaryzykować. Krótkie cięcie do brody daje wizualnie większą objętość włosom. Z tyłu lekko można pocieniować w celu lepszego ułożenia.
Długość grzywki pozostaw styliście.

ASYMETRYCZNY BOB

asymetryczny bob bob z grzywką na boku
Jesteś bardzo nowoczesna i odważna to ten rodzaj cięcia powinien Cię zainteresować. Asymetryczna górna warstwa razem z obciętym bobem dodaje fryzurze nowoczesności.
A przecież odmłodzeniu twarzy czemu by nie.
długa fryzura odmładzająca krótka fryzura cieniowana