Miedziane włosy, wspaniały kolor

Jesienią Panie bardzo często stawiają na rudy kolor włosów. Miedziany odcień włosów, jest wyjątkowo elegancki, który ciężko przebić, zwłaszcza o porze roku, gdzie wszystko dookoła nabiera kolorytu. Modne stało się łączenie kolorów np. dominującym trendem stały się miedziane refleksy czy pasemka na ciemnych włosach. Jasne karnacje z naturalnymi blond włosami tutaj również nie są poszkodowane i uroczo prezentuje się miedziany blond.

Miedziany kolor włosów nie ma żadnych ograniczeń, co do długości włosów i sprawdzi się dla krótkich, jak i długich uczesań. Największym problem natomiast może się dobór odpowiedniej farby do włosów. Z tym na szczęście można łatwo się uporać w dobie portali z opiniami od zadowolonych klientek :).

Balejaż miedziane włosy Ciemny miedziany balejaż Ciepły miedziany odcień włosów Intensywny miedziany odcień włosów Krótka fryzura z miedzianymi włosami Krótka miedziana fryzura Miedziane blond włosy do ramion Miedziane refleksy na długich brązowych włosach Miedziane włosy fryzura z grzywką na boku Miedziany blond włosów Miedziany bob z refleksami Miedziany odcień na ciemnych włosach Naturalne refleksy miedziane blond włosy Ombre miedziano czerwone włosy Ombre miedziany blond do ramion Pasemka miedziane długie włosy