Pasemka na brązowych włosach

Moda lubi powracać i nie jest inaczej z pasemkami na brązowych włosach. Istnieje wielka dowolność w doborze pasemek dla swoich włosów. Można wprowadzić u siebie na włosach mocno kontrastowe zestawienie lub minimalnie widoczne, jakby końcówki włosów były muśnięte słońcem.

Ważną zasadą przy wyborze koloru pasemek dla swoich włosów jest to, żeby przejście z ciemnych włosów wyglądało tak jakby włosy stały się jaśniejsze od promieni słonecznych.

Modną techniką koloryzacji włosów jest również balayage, który wykonuje się za pomocą pędzla. Za jego pomocą nakłada się jaśniejsze odcienie farb niż nasze brązowe włosy. Dzięki tej technice uzyskuje się wymarzony efekt naturalności, a prawidłowo wykonana usługa wymaga odnawiania rzadziej niż raz na miesiąc.
Blond pasemka na ciemnych włosach Ciepłe refleksy na długich brązowych włosach Różowo złote refleksy na ciemnych włosach Długie kręcone brązowe włosy z blond pasemkami Jasne refleksy na ciemnych długich włosach Jasno czekoladowe refleksy na czarnych włosach Pasemka wzdłuż twarzy brązowe włosy Refleksy ciemny blond na ciemnych brązowych włosach Różowo złote refleksy na ciemnych włosach Słoneczne pasemka na długich brązowych włosach