Sombre blond z brązem

Bardzo długie jasny blond sombre na brązowych włosach Bardzo długie proste włosy sombre blond z brązem Sombre blonde na brązowych naturalnie kręconych włosach Sombre blond na krótkich brązowych włosach Sombre blond z brązem proste długie włosy Sombre ciepły blond brązowe włosy Zimno popielaty blond krótkie włosy Złote sombre na brązowych długich włosach

Już wiesz że kolorem można się bawić. Musi być to idealne zestawienie barw. Dobrym punktem odniesienia jest sprawdzenie przy twarzy jak kolor blond
z brązem będzie pasował w twoim przypadku. Kolor przy buzi powinien dodać świeżości i twarz rozświetlić. Sombre blond z brązem jest ciekawą wersją kolorystyczną oraz delikatnie  zgraną.

Oczywiście na długich włosach najlepiej się prezentuje każde sombre. Krótszą wersję długości proponuję paniom o cieńszych włosach. Przy tej opcji włosy zyskują na objętości. Fryzury typu bob też jakby stworzone dla sombre blondu z brązem.

Dobrze jeśli farbowanie wykona fryzjer. Możesz również pokusić się o wykonanie w domu. Wskazane aby towarzyszyła Ci druga osoba.