Sombre krótkie włosy

Jeśli masz cienkie i krótkie włosy i zastanawiasz się czy wykonać sombre to odpowiedź jest krótka. Zdecydowanie tak. Ta koloryzacja doda uczesaniu objętości.
Zwiększy wizualnie ilość włosów. Ty zyskasz blask we włosach. Wyraz twarzy odmłodnieje.

Uzyskany kolor nie wymaga częstej wizyty u fryzjera. Właściwa pielęgnacja podczas farbowania jak i po niej daje ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej fryzury.

W sombre na krótkich włosach odcień od nasady głowy do końcówek zwykle różni się o 1 ton. Idealnie prezentuje się na wszystkich odcieniach krótkich włosów.
Sombre stawia na naturalność. Krótkie włosy podniesione u nasady i wykonane w sombre dają objętość na cienkich krótkich włosach.

Styl uczesania daje ogromny wybór. Śmiało możesz wybierać wśród krótkich z asymetrią, sięgających do ramion lub po prostu intuicji Ci podpowie.

Brązowo czarne sombre na krótkich włosach Czerwone sombre na krótkich czarnych włosach Karmelowe sombre na krótkich włosach Miodowe sombre na krótkich brązowych włosach do ramion Sombre blond na bardzo krótkich włosach Sombre blond na brązowych krótkich włosach Sombre dla brunetki dla krótkich włosów Sombre popielaty blond na krótkich prostych ciemnych włosach