Upięcia włosów krótkich, długich i do ramion 2022

Upięcie włosów to świetny pomysł na wykonanie fryzury. Nie dość, że takie ułożenie włosów jest banalnie proste to efekt może być nieziemski. Każda długość włosów pozwala na dokonanie upiętej fryzury. Precyzja podczas tworzenia takiego uczesania nie jest szczególnie ważna, ponieważ lekkie niedbalstwo, niesfornie ułożone włosy są nawet tutaj efektem pożądanym.

Za modne upięcia włosów w tym sezonie uważa się kucyki, które są niedbale zawinięte, luźno upięte koki, oraz wszelkie odmiany warkoczy.


Upięcia krótkich włosów

Upięcia włosów do ramion

Upięcia długich włosów

Proste upięcia włosów

Często zastanawiasz się jak upiąć włosy sięgające do ramion. Zwykle pozostawiasz je luzem nie wiedząc jak poradzić sobie z takimi włosami.

W tym przypadku poznaj kilka opcji szybkich upięć. Nie zajmą wiele czasu i jednocześnie uczesania dodadzą lekkości. A szczególnie ważne są sekundy przed pracą, szkołą lub imprezą.

Co zyskujesz mając włosy do ramion?

Ta długość skraca czas ich pielęgnacji. Szybciej ułożysz ciekawą fryzurę. Przy cienkich włosach długość do ramion dodaje objętości. Wykonana fryzura na dłużej pozostanie
w idealnym uczesaniu.

Jak upinać włosy do ramion?

Ile osób tyle pomysłów. Wszystko uzależnisz od rodzaju włosów i rysów twarzy.

Zacznij od zaopatrzenia się w dobrą szczotkę, lokówkę, suszarkę z dyfuzorem, frotki, modne spinki oraz kosmetyki, które będą pasować do twojego rodzaju włosów.
Wypełniacze do koków dopasuj tak, aby zakrywały włosy. Zwykle te o małej średnicy. Wsuwki jeśli je lubisz dopasuj do koloru włosów oraz postaw na kilka ozdobnych.
Wałki lub papiloty zapewne masz w domu. Opaski na głowę są dalej trendy. Kosmetyki dobierz do rodzaju włosów.

Kiedy masz jeszcze wilgotne włosy dodaj do nich piankę, która dodaje objętości. Ugniataj je delikatnie. Powstałe delikatne fale podniosą włosy już u nasady głowy.
Suszarka z dyfuzorem ułatwi Ci tą czynność. To jest baza do wykonywania dalszych zabiegów.

I dochodzimy do sedna sprawy.

Jak upinać włosy do ramion?

Zacznijmy od kilku znanych ale ciągle modnych uczesań.

KUCYK

Upnij włosy wysoko. Jeśli lubisz włosy lekko podniesione u nasady podtapiruj je. Wystające kosmki proponuję puścić luzem będzie romantycznie lub podepnij je ozdobnymi wsuwkami co da efekt fryzury ozdobnej. Gdy zdecydujesz się na dolnego kucyka też wspaniałego wyglądu nabierze fryzura po przełożeniu włosów nad zebraną kitką.
Nad kitką wykonaj palcami mały otwór i włóż zebrane włosy. Teraz widzisz czy włosy z boków mają romantyczne kosmki a grzywka dopasowana jest do rysów twarzy.

MESSY BUN

Dla zwolenniczek artystycznego nieładu ta opcja będzie zadowalająca. Luźny kok na czubku głowy lub nieco nad szyją nie może być mocno związany. Przed jego wykonaniem możesz włosy nakręcić i upiąć. Wyciągnij parę kosmków. A jeśli nie chcesz, aby wystawały po prostu użyj wsuwek.

WARKOCZ

Z takiej długości proponuję zaplatać warkocze, które upiększą uczesanie. Jedną z nich jest zaplatanie warkocza z góry ku dołowi. Dół włosów możesz schować i podpiąć spinką.
Proponuję też wykonać warkocza z jednego boku lub też obu. Pomysłów jest sporo.

Jak upiąć włosy na ważne spotkania?

Zwykle najbardziej elegancką fryzurą będzie ta, która będzie miała wygładzone kosmki. Wszystkie baby hair zaczesujesz grzebieniem spryskanym lakierem. Klasyczny kok umiejscowiony na takiej wysokości jaką pozwalają włosy. Lakier jest jak najbardziej potrzebnym kosmetykiem. On utrwali każdą fryzurę.

Jaka opcja na wesele?

Jest to radosne spotkanie. Dlatego też i tutaj możesz pozwolić sobie na więcej luźnych uczesań. Lakier, wsuwki, wypełniacze do koków pomogą w ułożeniu fryzury.
Dalej modne są delikatne fale oraz upięcia. Każdy kok czy warkocz w różnych wersjach będą mile widziane. Dobrą pracę wykona biżuteria we włosy nadając im uroczystego wyglądu.
Dodatki błyszczące typu cyrkonie itp. nie zapomnij o nich.

Jaka koloryzacja dla włosów do ramion?

To bardzo ważny temat. Kolor dobierz do typu urody. Cięcie włosów dopasuj do rysów twarzy. Podstaw tych nie możesz ominąć. Z koloryzacji dalej modne sombre i ombre zgraj ze swoimi oczekiwaniami. Fryzura ma odmłodzić i rozświetlić twarz.