Włosy ciepły brąz przykładowe fryzury 2022

Dobrze dobrany ciepły brąz czyni cuda z naszą twarzą. Szeroka paleta ciepłych brązów jest bardzo chętnie wybierana przez stylistów.
Zamiast marzyć o tym odcieniu weź sprawy w swoje ręce i działaj.

Weź tylko pod uwagę jakie warunki należy spełnić, aby wymarzony kolor znalazł się w Twoich włosach.

Kto może pokusić się o ten kolor?

Panie o typie urody wiosna lub jesień to idealne połączenie z ciepłym brązem we włosach. Jeśli masz cerę brzoskwiniową też ok.
Ciemna karnacja skóry, a jeszcze do tego brązowe lub zielone oczy, to strzał w dziesiątkę.

Teraz weź pod uwagę czy ma to być jasny ciepły brąz czy też ciemny brąz. Nie wszystkie kolory z palety brązu odmłodzą a niektóre nawet postarzą.
Dlatego pod uwagę trzeba brać wszystkie za i przeciw.

Masz do wyboru dwie opcje farbowania. Pierwsza wykonaj sama w domu. Druga udać się do fryzjera.

Bardzo stawiałabym na naturalną hennę, która nie niszczy włosów. Jednak farby też są dobrym wyborem. Należy tylko pamiętać o prawidłowo nawilżonych i odżywionych włosach przed farbowaniem.

W salonie natomiast będziesz miała wykonane farbowanie farbami bezpieczniejszymi dla skóry. Wszystko uzależnione jest od koloru wyjściowego własnych włosów.
Zastosowanie dekoloryzacji osłabia co nieco włosy i powinien być wykonany u specjalisty. A zdrowotność włosów odbije się na wyglądzie ogólnym.

Jak zadbać o włosy z odcieniem brązu?

Technika pielęgnacji włosów dyktuje, aby używać produkty, które na dłużej zachowają kolor. Nie wolno zapominać o stosowaniu odżywek czy też masek. Olejowanie ich da odpowiednie nawilżenie włosom a piękne refleksy zostaną na dłużej.

Warto sięgnąć po domowe środki pomagające w pielęgnacji włosów. Idealnie nadaje się kawa, kora dębu, a nawet pokrzywa czy kasztan.

Jeśli z natury masz kolor brązowy wystarczy tylko odświeżyć go płukankami lub szamponetkami.

Balejaż blond na brązowych włosach fryzura bob Brązowe włosy z jasnymi blond pasmami Ciapłe brązowe włosy blond z refleksami Ciepłe brązowe włosy ze złotymi refleksami Ciepłe brązowe włosy z refleksami grzywka na boki Długie jasne ciepłe włosy brąz z refleksami Truskawkosy blond z piaskowym ciepłym brązem Włosy popielaty blond z ciepłym brązem