Włosy do ramion ( fryzury półdługie 2021 )

Włosy do ramion cały czas utrzymują się na topie wyszukiwań. Ten najmodniejszy i najbardziej uniwersalny trend 2021 r. W salonach fryzjerskich ta długość pasm dostała profesjonalne miano, tzw „Lob” czyli przedłużona wersja fryzury bob.Gwiazdy, nie dość, że wprowadziły ten trend, to nadal go utrzymują, a jak wiadomo celebrycki świat ma przełożenie na modę. Dzięki nim to cięcie nadal cieszy się największą popularnością.

Komu pasują włosy do ramion?

Odpowiedź jest bardzo prosta – do każdej z nas! Fryzura do ramion pasuje do każdego kształtu twarzy i rodzaju włosów. Dlatego też jeśli przez ostatnie lata Twoje uczesanie wyglądało tak samo np. włosy zaczesane w koński ogon lub w warkocz to przycięcie ich o parę centymetrów powinno odmienić subtelnie i w sposób wyrafinowany Twój wygląd. Ponadto lekka trwała, swobodnie wystrzępione kosmyki, wycieniowane pasma i będziesz wyglądać, co najmniej o „piątkę” młodziej.

Sięgająca do ramion fryzura będzie idealna dla:

– pań w każdym wieku, ujmuje lat;

– posiadaczek cienkich włosów, którym długie włosy są nie wskazane;

– pragnących zmiany, ale nie drastycznej;

– zapuszczających włosów, jako fryzura przejściowa;

Fryzura lob ma dużą zaletę

jej niezwykła uniwersalność pozwala na ułożenie wielu prostych i ciekawych uczesań. Pasuje do każdego stylu a długość pasm jest niezwykle wygodna. Świetne rozwiązanie dla Pań, które nie mają czasu na codzienne precyzyjne układanie włosów.

Głównymi domenami tej fryzury to naturalny nieład oraz błyszczące i zdrowe włosy. Nie zawracaj sobie głowy kształtem i ułożeniem włosów. Tutaj istotny jest nieprecyzyjny wygląd, czyli wstań i idź, inaczej fryzura prosto z łóżka. Każdy kolor włosów sprawdzi się, lecz najlepiej aby był w jednym odcieniu.Na czerwonym dywanie wśród gwiazd królują trzy wersje tej fryzury:

1. Fryzura do ramion w wersji prostej, czyli gładkie włosy. Jest świetną propozycją dla pań o prostych włosach, lecz jest jeden wymóg pasma muszą lśnić i nie puszyć się. Niezbędna w tym przypadku będzie prostownica termiczna lub wygładzające kosmetyki do włosów. Jeśli masz taką możliwość skorzystaj z keratynowego prostowania włosów w salonie fryzjerskim.

2. Fryzura do ramion w naturalnej wersji to inaczej Wob, jest to bardzo dobra propozycja dla dla kobiet, które nie są chętne do stosowania kosmetyków przy układaniu włosów. Jak i tych lubiących się w naturalnym ułożeniu się włosów. Samoistne ułożenie się włosów sprawia, że uwydatnia się faktura pasm. Zalecane też jest, by wraz z grzywką włosy były ścięte na prosto. „Zabiegu” cieniowania powinny się jedynie poddać osoby, które mają grube włosy, aby nadać fryzurze lekkości. Pożądanym efektem jest, aby kosmyki na końcach lekko falowały. Pozwoli to sprawić, że uczesanie będzie wyglądać swobodnie.

3. Uczesania z włosów do ramion w wersji kręconej. Posiadaczki włosów, które samoistnie ulegają kręceniu się znajdą tutaj dla siebie odpowiednią fryzurę. Tak zachowujące się włosy idealnie nadają się do układania przy takiej długości. Oczywiście Panie o prostych włosach, też mogą wykonać taką fryzurę, ale będzie to od nich wymagało zastosowania wałków, papilotów czy termoloków. Najważniejszą zasadą tutaj jest perfekcyjne przycięcie włosów. Należy się kierować zasadą, że cieńsze włosy wymagają mniejszego cieniowania. Główny atut tej fryzury opiera się na lekkości i naturalności. Do utrwalenia uczesania można się posiłkować lekkim kosmetykiem. Zbyt duża ilość pianki czy żelu dociąży włosy, co spowoduje zepsucie powyższego założenia tego ułożenia włosów.

Blond włosy do ramion

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji dla średniej długości włosów o odcieniach blond. Więcej propozycji znajdziecie w spokrewnionych galeriach. Zapraszamy 😉

Zobacz także

2 myśli w temacie “Włosy do ramion ( fryzury półdługie 2021 )”

  1. Włosy półdługie fryzury to taka długość będzie odpowiednia dla kobiet, które cenią sobie klasykę, a zarazem nie mają zbyt wiele czasu (lub nie chcą go poświęcać) na codzienne misterne układanie włosów. Sporo o nich czytałam :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *