Włosy do ramion ( fryzury półdługie 2019 )

Włosy do ramion powracają z wielkim impetem. Jest to najmodniejszy i najbardziej uniwersalny trend 2018-2019 r. W salonach fryzjerskich ta długość pasm dostała profesjonalne miano, tzw „Lob” czyli przedłużona wersja fryzury bob.Prekursorami są gwiazdy, w świecie celebrytów obecnie właśnie to cięcie cieszy się największą popularnością.

Dla kogo jest ta fryzura? Dla każdej z nas! pasuje do każdego kształtu twarzy i rodzaju włosów. Więc jeśli przez ostatnie lata, Twoja uczesanie wyglądało tak samo, włosy zaczesane w koński ogon lub w warkocz, to skrócenie ich o kilka centymetrów może subtelnie i w sposób wyrafinowany odmienić Twój wygląd. Do tego lekka trwała, swobodnie wystrzępione kosmyki, wycieniowane pasma i będziesz wyglądać o co najmniej 5 lat młodziej.

Sięgająca do ramion fryzura będzie idealna dla:

– pań w każdym wieku, ujmuje lat

– posiadaczek cienkich włosów, którym długie włosy są nie wskazane

– pragnących zmiany, ale nie drastycznej

– zapuszczających włosów, jako fryzura przejściowa

Fryzura lob ma dużą zaletę – jej niezwykła uniwersalność pozwala na ułożenie wielu prostych i ciekawych uczesań. Pasuje do każdego stylu a długość pasm jest niezwykle wygodna. Świetne rozwiązanie dla Pań, które nie mają czasu na codzienne precyzyjne układanie włosów.

Głównymi domenami tej fryzury to naturalny nieład oraz błyszczące i zdrowe włosy. Nie zawracaj sobie głowy kształtem i ułożeniem włosów. Tutaj istotny jest nieprecyzyjny wygląd, czyli wstań i idź, inaczej fryzura prosto z łóżka. Każdy kolor włosów sprawdzi się, lecz najlepiej aby był w jednym odcieniu.Na czerwonym dywanie wśród gwiazd królują trzy wersje tej fryzury:

1. Fryzura do ramion w wersji prostej, czyli gładkie włosy. Jest świetną propozycją dla pań o prostych włosach, lecz jest jeden wymóg pasma muszą lśnić i nie puszyć się. Niezbędna w tym przypadku będzie prostownica termiczna lub wygładzające kosmetyki do włosów. Jeśli masz taką możliwość skorzystaj z keratynowego prostowania włosów w salonie fryzjerskim.

2. Fryzura do ramion w naturalnej wersji to inaczej Wob, jest to także sugestia dla kobiet nie stosujących kosmetyków do stylizacji i lubiących się w naturalności. Włosy ułożone naturalnie, idealnie uwydatniają fakturę pasm. Dodatkowo zaleca się by wraz z grzywką były ścięte na prosto. Cieniowanie powinno być wykonywane tylko w przypadku grubych włosów, by uzyskać efekt lekkości. Najlepiej gdy kosmyki na końcach lekko falują, sprawi to, że uczesanie będzie swobodne.

3. Uczesania z włosów do ramion w wersji kręconej. Włosy które w naturalny sposób ulegają kręceniu się nie będą tym razem pokrzywdzone, gdyż idealnie nadają się przy tej długości. Dla pań nie obdarzonych kręciołkami, poleca się wałki, papiloty lub termoloki. Ważne jest perfekcyjne strzyżenie, im cieńsze włosy tym mniej wycieniowane. Włosy mają sprawiać wrażenie lekkich naturalnie skręconych. Fryzurę utrwal lekkim kosmetykiem, ale uważaj zbyt dużo pianki lub żelu tylko nie potrzebnie obciąży włosy.

Zobacz także

Jedna myśl na temat “Włosy do ramion ( fryzury półdługie 2019 )”

  1. Włosy półdługie fryzury to taka długość będzie odpowiednia dla kobiet, które cenią sobie klasykę, a zarazem nie mają zbyt wiele czasu (lub nie chcą go poświęcać) na codzienne misterne układanie włosów. Sporo o nich czytałam :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *