Wycieniowane długie włosy

Bardzo popularne jest cieniowanie długich włosów. Nie tylko dlatego, że jest taka moda. Tu chodzi również o elegancki wygląd i jednocześnie praktyczność.

Dlatego pierwsze cieniowane włosy proponuję wykonać u dobrego specjalisty. Prawidłowe obcięcie to idealna fryzura na dłuższy czas. Dobrze dobrany sposób cieniowania jest ważny.
Inny jest dla posiadaczek cienkich włosów. Inny dla posiadaczek gęstych włosów.

TECHNIKA CIENIOWANIA WARSTWOWEGO

Cieniowanie warstwowe jest najważniejsze przy długich włosach. Co zyskasz przy takim obcinaniu? Przede wszystkim zachowasz idealne proporcje między poszczególnymi etapami.
Każde cieniowane musisz ustalić z fachowcem. Doradzi, które z cieniowań będzie najlepsze do Twoich rysów twarzy. Przecież znamy zasadę nie szkodzić. Tego trzymajmy się.

Wielowarstwowo obcięte włosy dodadzą lekkości fryzurom. Nie będą klapnięte. Z tak obciętych włosów możesz wyczarować różne stylizacje. Fale, loki, kucyki, pasemka itd dowolność w stylizacji jest ogromna. Tylko działać.

CIENIOWANE PROSTE WŁOSY

Posiadaczki prostych włosów o tej samej długości mogą także pokusić się o wycieniowanie warstwowe swoich włosów.
Wystylizowana fryzura na gładkich włosach świetnie wydobywa piękno dobrze zadbanych kosmków.

FALE NA CIENIOWANYCH WŁOSACH

Dobre wycieniowane i myślisz co dalej. Dalej już tylko fale na grubych wałkach. Warstwowe cięcie bardzo dobrze współgra z cieniowanym cięciem. Wałki ściągasz poprawiasz palcami loki.
Na koniec spryskaj dobrym lakierem. Gotowa fryzurka uzyskana w krótkim czasie. Nawet cienkie włosy optycznie dostają objętości.

OMBRE DLA DŁUGICH WARSTWOWYCH WŁOSÓW

Gdy podoba Ci się ombre i masz ochotę na wycieniowane włosy to powiem Ci to jest bardzo dobry pomysł. Nie dosyć, że wspaniałe cięcie to jeszcze idealna poświata na włosach.
A fryzura szałowa. Warto? No jasne.

PASEMKA I WARSTWY NA DŁUGICH WŁOSACH

Dobrze wykonane pasemka przy różnych odcieniach włosów. A czemu nie. W zależności od potrzeb własnych stylista dobierze ilość warstw cieniowania. Już tylko pozostaje swobodne opadanie włosów.

KRĘCONE WŁOSY I WYCIENIOWANIE

Naturalnie kręcone włosy i do tego gęste również mogą być cieniowane. Co zyskasz w zamian? Lekkość w wyglądzie. Objętość pozostaje całkiem niezła. Do tego ładny kształt samych włosów.