Asymetryczny bob

Jeśli szukasz uczesania, które da Ci mocnego nietuzinkowego akcentu na głowie, to asymetryczna odmiana fryzury bob powstała dla Ciebie.

Asymetryczny bob wyróżnia się między innymi stylizacjami, ponieważ niesymetryczne ułożenie włosów dodaje eleganckości i modnego damskiego szyku.

Mogłoby się wydawać, że asymetryczny bob to tylko jedna odmiana fryzury. Nic bardziej mylnego. Styli jest bardzo dużo i przygodę można rozpocząć od bardziej zadziornych asymetrycznych pixie bob lub całkowicie gładkich. Nawet przy tej nieregularnej fryzurze można wprowadzić fale na włosach i ta fryzura bob będzie idealna na ważne uroczystości. To, co przedstawiamy, to tylko część inspiracji. Pamiętaj, że do fryzury zawsze możesz coś wprowadzić od siebie.

Asymetryczny bob okalający twarz z ciemniejszymi odrostami

Asymetryczny blong bob

Jeśli uważasz, że twoje proste blond włosy są piękne, poczekaj, aż je przefasonujesz w asymetryczny bob. Blond włosy jak powyżej prezentują się elegancko, klasycznie i szykownie.

Asymetryczny bob dla cienkich włosów

Asymetryczny bob dla krótkich cienkich włosów

Czy musimy dodawać, że asymetryczny bob jest jedną z najlepszych fryzur dla kobiet? Po prostu łączy w sobie wszystkie pożądane cechy i funkcjonalności z odpowiednią dawką szyku.

Asymetryczny long bob z grzywką częściowo zaczesywaną do tyłu

Asymetryczny bob sięgający do ramion

Ten gładki, krótki bob prezentuje nowoczesny styl dzięki dłuższemu przodowi i stopniowanemu tyłowi. Najlepiej sprawdza się na prostych włosach, nadając efekt polerowanego i wyrafinowanego wyglądu. Omówienie pożądanej długości i kąta z fryzjerem zapewni precyzję przy wyborze tego stylu. Po ułożeniu można nałożyć lekki serum, aby utrzymać jego połysk i gładkość.

Krótki prosty asymetryczny bob zaczesywany za ucho

Asymetryczny bob do ucha

Co może wyglądać bardziej uwodzicielsko niż zmysłowy asymetryczny bob z blondem delikatnie zafarbowanym na róż?

Bob z dłuższym bokiem i grzywką ściętą na prosto zasłaniającą czoło

Asymetryczny bob z mocno dłuższym bokiem i grzywką na prosto

Jeśli chodzi o asymetryczne boby, nie ma jednej właściwej metody ich stylizacji. Jeśli chcesz klasycznie, wybierz klasycznie, jeśli chcesz awangardowo, idź w awangardę. Możesz nawet ulepszyć swoją asymetryczną fryzurę bob o prostą grzywkę.

Asymetryczny bob z wygolonym bokiem i przedziałkiem na boku

Asymetryczny bob z wygolonym bokiem, degażowane końcówki

Jeśli lubisz awangardowy styl, to propozycją dla Ciebie może być wygolony bok, a z drugiej strony wykonane luźne warstwy.
Swobodnie ułożona fryzura w stylu „shaggy” wzbogacona o koloryzację stanie się jeszcze bardziej wyrazista.

Asymetryczny bob do ramion z jaśniejszymi pasemkami przy twarzy

Asymetryczny długi bob dla średniej długości włosów

Ten styl ma dwie modyfikacje, które są uwielbiane – falowane włosy dodające lekkości i romantycznego uroku oraz blond pasemka, które nadają słonecznego, radosnego blasku. Doskonały asymetryczny bob dla kobiet z falującymi włosami.

Asymetryczny bob dla kręconych włosów

Asymetryczny kręcony bob z grzywką

Oczywiście, kręcone włosy nie są pomijane w tym trendzie. Możesz przyciąć swoje kręcone kosmyki w ten sposób i cieszyć się fryzurą, która wygląda równie pięknie jak ta z ciemnych drobno kręconych włosów.

Fryzura asymetryczny bob z grzywką dla gęstych włosów

Asymetryczny krótki bob z warstwami

Fryzura specjalnie stworzona dla gęstych włosów, która podkreśla ich naturalną objętość. Ten bob charakteryzuje się wyrazistym krótkim krojem nadającym dynami, a jednocześnie utrzymuje lekkość i swobodę ruchu.

Krótki bob asymetryczny

Bardzo krótki asymetryczny bob

Jak zawsze fryzury z niewielkiej długości włosów emanują szykiem i klasą. Ta krótka wersja boba jest po prostu oszołamiająca. Pasemka w atramentowym odcieniu są prawdziwą ucztą dla oczu.

Dwukolorowy asymetryczny bob z grzywką na skok i lokami

Damski asymetryczny bob dla kręconych włosów

Bob z chropowatymi warstwami i dwukolorową grzywką na skos to fryzura o teksturze, z wyraźną asymetrią. Najlepiej sprawdza się na gęstych, falujących włosach, podkreślając ich objętość i ruch. Aby dodać personalizacji, omów z fryzjerem pożądany stopień asymetrii i warstwowania. Aby wzmocnić efekt rozczochranych fal, użyj sprayu teksturującego, aby dodać definicji i utrwalenia.

Łatwy w wykonaniu asymetryczny bob z końcówkami ściętymi na prosto

Delikatnie asymetryczny bob z przedziałkiem na środku

Proste włosy przyciągają uwagę, dlatego też pozwól stylizacji zakryć znaczną część twarzy, aby nadać jej uwodzicielskiego nowoczesnego charakteru.

Asymetryczny long bob

Długi asymetryczny long bob

Mówiąc o odważnych asymetrycznych fryzurach bob, powyższe włosy mają naprawdę fascynujący, odważny styl. Wyglądają także łatwe w utrzymaniu o jednolitym czarnym kolorze.

Elegancki asymetryczny długi bob z długą grzywką na bok

Elegancki asymetryczny bob

Dodatkowe centymetry dodane do nieregularnego boba przynoszą niesamowity efekt.

Asymetryczny bob dla rudych włosów z nieregularnym przedziałkiem na środku

Krótki asymetryczny blunt bob, piękne rude włosy

Czy chciałabyś przywołać silną kobiecą postać lub bohaterkę komiksową? Dodaj równo ścięte końcówki, gładko uczesane włosy i rudy odcień do asymetrycznego boba. Prostowanie za pomocą prostownicy nadaje wykończeniu elegancji; rozdzielenie na bok łagodzi surowość. Efekt jest uwodzicielski i potężny, na pewno zwiększy pewność siebie.

Asymetryczny bob z falami i przedziałkiem na środku

Krótki asymetryczny bob z falami

To półdługie cięcie wprowadza fascynujący zwrot w klasyczną fryzurę bob z asymetrią. Delikatne jaśniejsze pasemka podnoszą atrakcyjność o kilka poziomów.

Nieregularny bob dla ciemnych popielatych włosów z wywiniętymi końcówkami

Krótki asymetryczny bob z warstwami

Boby, które oprawiają twarz i podkreślają żuchwę, są idealnymi fryzurami dla kobiet z okrągłymi twarzami. Środkowa część średniego asymetrycznego boba na tym zdjęciu to właśnie jedna z takich fryzur.

Fryzura dla rzadkich cienkich włosów asymetryczny bob do szyi

Krótkie asymetryczne warstwy dla cienkich włosów bob

Delikatne, cienkie włosy wcale nie powinny powstrzymywać cię przed wyborem uroczego asymetrycznego boba. Krótki lub średniej długości asymetryczny bob z jaśniejszymi włosami to świetny pomysł.

Asymetryczny bob ze stopniowanymi końcówkami

Modny asymetryczny bob sięgający do szyi

Ten delikatny piaskowy blond bob prezentuje się nietuzinkowo, odważny design dzięki precyzyjnemu cięciu na długość szyi. Osoby z prostymi włosami mogą bez trudu nosić ten gładki wygląd, podkreślając jego ostre kształty. Przy dyskusji z fryzjerem warto podkreślić znaczenie kąta, aby dopasować go do twojego profilu. Codziennie osiągniesz efekt jak po wizycie w salonie dzięki prostownicy i sprayowi dodającemu blasku.

Gładki asymetryczny bob z przedziałkiem na boku

Przedziałek na boku, gładki asymetryczny bob

Więc myślisz o dużym ścięciu i potrzebujesz sposobu, aby twoje włosy wyglądały fantastycznie. Zasugerujemy wypróbowanie krótkiego asymetrycznego boba, który sięga obojczyka dłuższą stroną. Wygląda fantastycznie na wszystkich kształtach twarzy.

Bardzo krótki asymetryczny bob z grzywką na bok

Teksturowany asymetryczny pixie bob

To jest bardzo krótki asymetryczny bob z grzywką przesuniętą na bok. Fryzura charakteryzuje się wyraźnym kontrastem długości między dwoma stronami, dodającym dynamiczności i zadziorności. Grzywka na bok nadaje dodatkowego uroku i indywidualności całej stylizacji.

Delikatne fale dla asymetrycznej fryzury bob

Wielowarstwowy sięgający do szyi asymetryczny bob

Falowane włosy dodają każdej fryzurze bob świeżości. Możesz nadać swoim włosom styl plażowych fal, jeśli nie masz ich naturalnie.