Bardzo krótkie fryzury galeria

Super krótkie fryzury damskie

Tak krótko ścięte włosy mogą super wyglądać. Musisz wiedzieć, że na pewno tego chcesz i będziesz świetnie się  czuć z taką lekkością na głowię. Przy odrobinie stylizacji można uzyskać naprawdę oszałamiający efekt. Zanim się zdecydujesz na ten krok, warto sprawdzić jak przy takim cięciu prezentują się inne panie.

Bardzo krótkie fryzury damskie na chłopaka

Ogólnie w świecie fryzjerskim przyjęło się, że włosy bardzo krótko strzyżone nazywane są cięciem „na chłopaka”. Z roku na rok coraz więcej Pań decyduje się na taką długość włosów. Prawidłowo dobrane odmładzają, a przede wszystkim są wygodne i na swoje ułożenie potrzebują niewiele czasu.

Bardzo krótkie fryzury damskie z wygolonymi bokami

Strzyżenia damskie z wygolonymi bokami i na dodatek bardzo krótkimi włosami na górze są modne i wyglądają elegancko. Na tak radykalne cięcie mało która z Pań ma odwagę. Wygolone boki bardzo ciekawie prezentują się z bardzo krótkim irokezem lub uniesioną grzywką.

Ombre na bardzo krótkich włosach

Ombre jest świetną propozycją dla każdej długości włosów i bardzo krótkie włosy nie są w żadnym stopniu poszkodowane. Dzięki tej koloryzacji włosów jesteśmy w stanie świetnie podkreślić warstwowe strzyżenie. Fryzura ombre sprawia, że jesteśmy postrzegani jako osoba bardziej energiczna.

Bardzo krótkie włosy z grzywką

Wydawałoby się, że bardzo krótkie fryzury mają ograniczoną ilość stylizacji, jednakże zdjęcia z różnych salonów fryzjerskich „mówią” coś innego. Krótka grzywka doskonale się sprawdzi dla Pań o okrągłej twarzy.

Bardzo krótki bob z grzywką

Grzywka asymetryczna świetnie się sprawdzi dla osób z trójkątną twarzą. Można połakomić się o stylizowanie grzywki na bok. Dobrze też się prezentuje dla szczupłej twarzy i prostych o jednolitym kolorze włosów.

Bardzo krótkie kręcone włosy

Mocno krótkie kręcone włosy są doskonałym wyborem dla twarzy o kształcie trójkąta. Aby takie kręcone włosy odpowiednio wyglądały to będzie trzeba je prawidłowo stylizować. Ważne jest, aby uczesanie układać na mokro i powstrzymywać się od standardowego suszenia włosów suszarką. Delikatnie cieniowanie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla kręconych włosów. Włosy takie nadają fryzurze lekkości i objętości.
Bardzo krótko obcięte włosy nie potrzebują zazwyczaj dodatkowego suszenia, lecz do modelowania fryzury suszarka z funkcją lokówki sporo ułatwi nam wymarzoną stylizację.

Do uzyskania finalnego efektu niezbędne mogą się okazać specjalnie kosmetyki do stylizacji krótkich włosów. Jak je wybrać? To już niestety trzeba próbować „na własnej skórze”.