Biały blond

Każdy kolor we włosach ma swój czas. Niektóre pozostają z nami na dłużej. Inne potrzebują czasu, aby przebić się na salony.
Teraz przyszła kolej na modny platynowy blond jako zimny odcień blondu.

Dla kogo biały blond?

Biały kolor to nie jest siwy kolor, to jest zimny odcień blondu. Bardzo fajnie sprawdza się u osób z naturalnym jasnym kolorem włosów lub średnio jasnym. Zwykle nie jest polecany dla osób z ciemnymi włosami, ponieważ ich struktura włosów po odbarwianiu może bardzo zachwiać ich równowagę. Jednak w dobie gdzie są nowe techniki farbowania, można porozmawiać ze stylistą i wspólnie podjąć decyzję.

Zmiana na zimny blond polega na stopniowym odbarwieniu bazowego koloru do białego.

Biały blond z refleksami

Gdy wprowadzisz refleksy we włosy, wówczas uzyskasz piękną poświatę bieli, która da ciekawe spojrzenie na nową fryzurę.

Jak pielęgnować biały blond?

Przede wszystkim proponuję używać kosmetyków polecanych dla włosów blond. Szampon i odżywka, które mają zapobiec żółknięciu włosów mile widziane. Kosmetyki celowane pozwolą zachować ładny kolor na dłużej.

 

Balejaż brązowo białe włosy do szyi Bardzo jasne białe blond kręcone włosy do ramion Bardzo krótka fryzura z biało srebrnych włosów blond Białe blond proste włosy z refleksami Białe ombre blond fryzura bob z grzywką na bok Białe proste włosy blond do ramion Białe włosy blond fryzura bob z gęstą grzywką na boku Długie biało szare włosy blond Fryzura bob z białych blond włosów Fryzura bob z białych włosów blond Gęste białe włosy blond z fryzurą do ramion Lodowato białe proste włosy sięgające do szyi Lodowato białe proste włosy za ramiona Metaliczno białe włosy blond Modne białe blond włosy fale z długą fryzurą Modne białe krótkie włosy blond zaczesane na bok Naturalnie wyglądające proste białe włosy blond Platynowo białe blond włosy z prostą grzywką Platynowo białe włosy blond z fryzurą do ramion Popielato białe włosy blond cieniowane Śniezno białe włosy blond z fryzurą do ramion Uczesanie pixie cut białych włosów blond