Brzoskwiniowy blond

Ten kolor pięknie prezentuje się zarówno na naturalnych jasnych blondach, jak i farbowanych blondach. Osoby o platynowym blondzie również mogą pokusić się o ten odcień. Nadaje się zarówno do długich, jak i krótkich włosów, oferując wiele różnorodnych stylizacji. Włosy mogą być zarówno proste, jak i kręcone. Stylizacja na przedłużonym bobie idealnie współgra z tym kolorem. Możesz także wypróbować techniki farbowania sombre lub ombre. Fale we włosach pięknie komponują się z blorange i słońcem.

Koloryzację możesz mieć we włosach na czas krótszy lub dłuższy. Na rynku są dostępne farby, tonery i płukanki. W zależności, jaki produkt wybierzesz, taki będzie końcowy efekt.

Blorange jest modnym połączenie różnych kolorów. Kolor uzyskasz, stosując mix kolorów. Łączysz wówczas jasny blond i rozmyte odcienie różu, pomarańczy, złota i brzoskwini.
Łączenie tych pastelowych kolorów pozwoli wydobyć zamierzony kolor. Drugim sposobem może być mieszanie innych farb.

Do wykonania brzoskwiniowego blondu proponuje łączyć dwa odcienie Pearly Orande z Blushy Pink. Potrzebne są równe proporcje 1: 1 oraz 2% aktywator. Zachowanie proporcji oraz niski procent aktywatora wspomaga otrzymanie trwałej koloryzacji bez opcji mocnego zniszczenia włosów. Uzyskuje się ładny i delikatny odcień.

Innym sposobem jest wybranie takich farb, aby nie było utleniacza. Odcień brzoskwiniowy wykonasz, stosując 3 odcienie: Pink Kiss, Fire Orange oraz Blanc Toner. Dzięki temu połączeniu wydobędziesz pastelowy odcień blorange. Farbę pozostawiasz we włosach do 30 minut, można i krócej w zależności od własnych potrzeb. Kolor pozostanie we włosach do 3 tygodni. Powrót do wyjściowego bazowego koloru, uzależniony jest od częstotliwości mycia włosów.

Ten ciepły kolor jest bardzo delikatny i ciepły. Głębia koloru daje wiele odcieni brzoskwiniowego blondu. Najlepiej, gdy pierwszą koloryzację wykona specjalista.

Gdy wahasz się, jak wyjdzie na pierwsze farbowanie, zastosuj płukankę. Taki efekt w razie nietrafienia zmywa się po 4 myciu głowy. Jeśli polubisz ten odcień, możesz płukankę stosować po każdym umyciu włosów. Zwykle po płukance włosy spłukujesz zimną wodą w celu domknięcia łusek.

Brzoskwiniowy odcień blondu, uczesanie do ramion Brzoskwiniowy odcień blondu włosy do ramion Delikatny brzoskwiniowy balejaż na włosach blond Delikatny brzoskwiniowy kolor włosów blond, fryzura fale Delikatny brzoskwiniowy odcień na włosach blond Przygaszony brzoskwiniowy kolor na blond włosach Truskawkowo brzoskwiniowy blond fryzura za ramiona Włosy brzoskwiniowy blond fryzura pixie