Cięcie long bixie

Bardzo modne cięcie dodające lekkości uczesaniu nadchodzi wraz z powiewem wiosny. Long bixie z lat 90 przebojem wchodzi do kanonów modnych fryzur. Fryzura doda nie tylko lekkości, ale i objętości. Dużym plusem uczesania jest wywinięcie włosów, które daje efekt fali. Ich długość to włosy sięgające do obojczyków. Warstwowe cięcie pozwala się kosmkom dobrze układać.
Właśnie tiktokerki stylizują się na fryzurze jednej z aktorek „Przyjaciele”, która właśnie lansowała takie uczesanie.

Co to jest cięcie long bixie?

Jest to połączenie klasycznego boba z pixie. Bardzo ważne jest cieniowanie, które ma dodać objętości włosom. Dzięki warstwom dodatkowo można odbić włosy od nasady, przez co pukle zyskują dodatkową przestrzeń. Wersja oryginalna jest długością do obojczyków. Jednak można długość nieco skrócić. Okrągła szczotka powinna na stałe zagościć przy czesaniu fryzury bixie.

Komu pasuje bixie?

Fryzura idealna jest dla osób z ostrymi rysami twarzy. Bixie złagodzi ten stan. Zbyt szeroka twarz nie jest twarzowa przy takim czesaniu. Bardzo dobrze, gdy masz włosy proste lub niewiele falowane. Zawsze lubiłaś wywijać włosy to z pewnością będzie Ci po drodze z tą modną fryzurą. Idealna jest dla osób o średniej grubości włosów. Cienkie włosy dostaną lekkości przez podniesienie u nasady.

Bixie bob blond proste włosy ombre do żuchwy Bixie sięgająca do kolczyków gęste włosy Bixie z grzywką blond włosy Bixie z grzywką dla brązowych włosów Cieniowana fryzura bixie brzoskwiniowe włosy Fryzura bixie dla cienkich włosów Fryzura bixie dla gęstych kręconych włosów z refleksami Fryzura bixie dla gęstych włosów z pasemkami Fryzura bixie sięgająca do ucha balejaż na włosach Fryzura bixie z grzywką dla ciemnych włosów Odmładzająca fryzura bixie dla starszych pań Odmładzająca fryzura bixie rude włosy Uczesanie bixie z grzywką na bok Uniesiona fryzura bixie z przedziałkiem na boku