Cięcie long bixie

Bardzo modne cięcie dodające lekkości uczesaniu nadchodzi wraz z powiewem wiosny. Long bixie z lat 90 przebojem wchodzi do kanonów modnych fryzur. Fryzura doda nie tylko lekkości, ale i objętości. Dużym plusem uczesania jest wywinięcie włosów, które daje efekt fali. Ich długość to włosy sięgające do obojczyków. Warstwowe cięcie pozwala się kosmkom dobrze układać.
Właśnie tiktokerki stylizują się na fryzurze jednej z aktorek „Przyjaciele”, która właśnie lansowała takie uczesanie.

Co to jest cięcie long bixie?

Jest to połączenie klasycznego boba z pixie. Bardzo ważne jest cieniowanie, które ma dodać objętości włosom. Dzięki warstwom dodatkowo można odbić włosy od nasady, przez co pukle zyskują dodatkową przestrzeń. Wersja oryginalna jest długością do obojczyków. Jednak można długość nieco skrócić. Okrągła szczotka powinna na stałe zagościć przy czesaniu fryzury bixie.

Komu pasuje bixie?

Fryzura idealna jest dla osób z ostrymi rysami twarzy. Bixie złagodzi ten stan. Zbyt szeroka twarz nie jest twarzowa przy takim czesaniu. Bardzo dobrze, gdy masz włosy proste lub niewiele falowane. Zawsze lubiłaś wywijać włosy to z pewnością będzie Ci po drodze z tą modną fryzurą. Idealna jest dla osób o średniej grubości włosów. Cienkie włosy dostaną lekkości przez podniesienie u nasady.

Rodzaje bixie:

Pomimo że jest to fryzura na niedługich włosach, istnieje wiele możliwości ich ułożenia. Klasyczna bixie charakteryzuje się asymetrycznym cięciem i stylizacją włosów na przodzie. Bixie może być też mieszanką fryzury bob, który może pozostać nieco dłuższy.

Do tego cięcia śmiało można pozostawić, lub dodać grzywkę, która urozmaici tę krótką fryzurkę, a całkowitej atrakcyjności można dodać, decydując się na wygolony bok.

Bixie bob blond proste włosy ombre do żuchwy Bixie sięgająca do kolczyków gęste włosy Bixie z grzywką blond włosy Bixie z grzywką dla brązowych włosów Cieniowana fryzura bixie brzoskwiniowe włosy Fryzura bixie dla cienkich włosów Fryzura bixie dla gęstych kręconych włosów z refleksami Fryzura bixie dla gęstych włosów z pasemkami Fryzura bixie sięgająca do ucha balejaż na włosach Fryzura bixie z grzywką dla ciemnych włosów Odmładzająca fryzura bixie dla starszych pań Odmładzająca fryzura bixie rude włosy Uczesanie bixie z grzywką na bok Uniesiona fryzura bixie z przedziałkiem na boku Bixie blonde zaczesane do tyłu Cięcie bixie dodające włosom objętości z refleksami i pasemkami Cięcie prostych włosów bixie z grzywką na bok Długa nieregularna asymetryczna fryzura pixie Fryzura damska bixie po 40 z delikatnym brązowym balejażem Koralowo brzoskwiniowe włosy bixie z grzywką Krótka odmładzająca fryzura bixie dla brunetki z cienkimi włosami Odmładzająca fryzura bixie z warstwami Platynowy blond, uczesanie bixie z grzywką Półdługie cieniowane rudo brązowe włosy bixie Proste cięcie bixie, naturalnie układające się włosy Rozczochrana fryzura bixie z piórkowanymi warstwami