Ciepły blond

Ciepły blond pasuje prawie dla wszystkich odcieni cery. Najpierw oceń typ urody. Potem będzie łatwiej podjąć decyzję. Posiadaczki z różową cerą, zanim zdecydują się na kolor ciepłego blondu, proponuję dobrze przemyśleć czy będzie im pasować.

Jest wiele odcieni ciepłego blondu, dlatego gdy masz kolor skóry bardziej z odcieniem brzoskwini lub odrobinę żółtawą wybierz blond miodowy, bursztynowy czy też karmelowy.

Podczas gdy twoja karnacja jest ciemna z przebarwieniem, przemyśl ten kolor, bo może on niepotrzebnie podkreślić niedoskonałości.

Ciepły blond jest twarzowym kolorem i bardzo naturalnym. Pierwsze malowanie wykonaj u fryzjera. Zdecydowanie doradzi, w którym odcieniu będzie Ci najlepiej.

Jak pielęgnować ciepły blond?

Dobrym rozwiązaniem jest użycie szamponu i odżywki z rumiankiem. Pomocny będzie fioletowy szampon przy włosach, które co nieco zżółkną. Utracony blask ciepłego blond odzyskasz, stosując toner lub farbę w tym odcieniu.

Pamiętać należy o dobrym nawilżeniu włosów. Każde rozjaśnianie wysusza kosmki. Olejowanie włosów to kolejna pomoc przy pielęgnacji.
Susząc włosy suszarką, stosuj chłodny nawiew.

Ciepły blond ma wiele odcieni. Na przykład o złoty blond mogą pokusić się osoby o ciepłym typie urody z zieloną lub brązową tęczówką. Kolor nie tylko odmłodzi, ale nada blasku twarzy.
Na orzechowy blond śmiało mogą stawiać osoby o typie urody wiosna i jesień o oczach zielonych i niebieskich. Najlepiej, gdy do rozjaśniania stosujesz farby o 1 – 2 tony jaśniejsze. Przy blond włosach szybko uzyskasz docelowy kolor.

Dobrą alternatywą jest zastosowanie neutralnego koloru, jakim jest beżowy. Odpowiedni dla każdego wieku i prawie każdego typu urody. Kolor dodaje świeżości i blasku. Jest łatwiejszy w pielęgnacji.

A co powiesz na sombre lub ombre?

Farbowanie tymi sposobami jest polecane tym osobom, które jeszcze mają wątpliwości co do koloru. Sombre daje możliwość farbowania pasm. Refleksy we włosach to preludium do blondu.
Zobaczysz czy będziesz dobrze się w nich czuła. Natomiast ombre wykonujesz nie od nasady głowy tylko od połowy w dół. A odcień farby dobierasz do tonacji skóry.

Bardzo ciepłe blond włosy z czerwonymi refleksami Ciepłe refleksy na blond włosach Ciepły balejaż blond brązowe włosy Ciepły blond włosy fryzura do ramion z refleksami Ciepły blond z karmelowymi refleksami na włosach Ciepły blond z platynowymi refleksami, długa fryzura Kremowo ciepły blond włosy, fryzura do szyi Krótka fryzura ciepły blond z żółto jasnymi refleksami Miodowy ciepły blond włosy fale Złotawy ciepły blond włosy za ramiona