Czerwone i bordowe włosy ombre galeria

Czerwony, jak i bordowy odcień włosów to świetna barwa dla odważnych osobowości. Bardzo ładne przejścia ombre uzyskuje się na ciemnych włosach. Taki kolor świetnie się komponuje na każdej długości, a nawet na krótkich włosach. Jak zrobić czerwone ombre i nie tylko?

Co znaczy bordowy kolor?

Fryzjerzy dzielą kolor bordowy na grupy. Biorą go pod uwagę jako odcień czerwony, brązowy lub fioletowy.

Jakie są odcienie bordowego koloru?

Wśród palety odnajdziesz odcień bordowo- brązowy, bordowo- czerwony lub ciemnobordowy. Różnica polega na wysyceniu koloru.

Co daje odcień bordowo- czerwony?

Z wyglądu daje połączenie rudości z fioletem. Kolor jest dla osób lubiących wyzwanie. Z przeznaczeniem dla kobiet z delikatną bladą lub słabo opaloną twarzą.

Dla kogo odcień bordowo – brązowy?

Dla osób, które nie lubią drastycznych zmian. Ładnie kontrastuje z długimi włosami. Jesienny typ urody będzie idealny dla tego koloru.

Komu pasują bordowe włosy?

Nie zaryzykujesz, jeśli masz twarz idealną, bez zaczerwień i niedoskonałości. Oraz chcesz wyróżnić się w tłumie.

Tutaj odpowiadamy, a przykładowe tytułowe ombre poniżej:

Czerwone ombre na długich włosach Jak zrobić czerwone ombre na ciemnych włosach Czerwone ombre na brązowych włosach Czerwone ombre na czarnych włosach Burgund Bordowe ombre na ciemnych włosach Mocno czerwone ombre na ciemnych włosach Czerwone ombre z pasemkami Ogniste włosy ombre na ciemnych włosach Czarno czerwone ombre włosy do szyi Bordowe ombre na czarnych włosach Ciemne włosy z czerwonymi końcówkami Czarne włosy z czerwonymi końcówkami ombre Czarne włosy z czerwonymi pasemkami Dwukolorowe czerwono czarne włosy