Fioletowe włosy ombre galeria 2024

Piszą często, że fioletowy kolor tylko dla odważnych. A może spójrzmy na ten temat inaczej, że nie tylko dla takich klientek.
A ten kolor okaże się dla Ciebie twarzowy. Odejmie sporo lat. I wtedy błysk w oku. A czemu by nie?

I zaczynamy. Twój kolor ma być na krótko czy też pozostanie na dłużej?

Jesteś blondynką czy też brunetką? To są bardzo ważne pytania. Przy odrobinie wątpliwości popytaj stylistę.
Udzieli fachowej instrukcji. Możesz skorzystać też z aplikacji Color Booth Free i wówczas będziesz pewna co dalej.

Czym pofarbować? Do wyboru masz szamponetki lub farby w różnych odcieniach, tonery lub fioletowe spraye do włosów.

Szamponetki wybierasz, gdy jesteś pewna, że kolor ma być na krótko. Kilka zmyć szamponem i fioletu nie ma. Kolor ze sprayu, jest szybki do wykonania. Pryskasz i masz gotowy kolor do pierwszego mycia. Zastosowanie farby wymaga od właścicielki włosów prawidłowej pielęgnacji.

Do pomocy w farbowaniu domowym poproś zaufaną koleżankę. Razem wyczarujecie piękne fioletowe włosy ombre.

Podczas pielęgnacji należy zadbać o nawilżenie. Dobrze dobrany szampon o właściwym pigmencie lub płukanka pozwolą zachować piękny kolor na dłużej.

Wybór tonacji fioletu zależy od Ciebie. Może być to odcień lawendy po kolor bakłażana. Powodzenia.

CHOCOLATR LILAC HAIR

Jest to delikatne przejście między kolorami brązu i fioletu. Odcień lawendy nakładany jest od połowy długości włosów. Idealnie sprawdzają się pasemka oraz muśnięte refleksy.
Ogólnie otrzymujesz pięknie zestawienie fioletu z czekoladowym kolorem.

Pasują do wszystkich włosów: krótkich, długich, falowanych czy też prostych. Jedyne co musisz dokonać to dobrać odpowiednią tonację do cery i włosów.

OIL SLICK HAIR

Posiadaczki ciemnych włosów również mogą bawić się kolorem fioletu, łącząc je z różnymi refleksami czy też pasemkami. Możesz naturę przenieść na włosy. Wykorzystaj do tego różne odcienie oliwek.

Fioletowe ombre na czarnych włosach do ramion fioletowe ombre na włosach Kolorowe włosy ombre z fioletem Fioletowe ombre z refleksami na ciemnych włosach Niebiesko fioletowe ombre na długich włosach Delikatne fioletowe ombre na ciemno jasnym brązie Fioletowe końcówki na długich blond włosach Fioletowe ombre na szarym blondzie z pasemkami fioletowe ombre na brązowych włosach Fioletowe ombre na długich brązowych włosach Fioletowe refleksy ombre na włosach blond z odrostami Różowo fioletowe ombre na czarnych włosach