Fryzura buzz cut

Włosy są naszą wizytówką. Dlatego też ważny jest odpowiedni wybór fryzury. Ma ona być nie tylko twarzowa. Dobrze gdyby była modna i wygodna. Jedną z nich jest fryzura basket. Tył i boki głowy mają być wygolone. Góra głowy ma być niewiele dłuższa.

Dlaczego właśnie fryzura basket jest modna?

Jest to fryzura typowo męska. Krótka i jednocześnie klasyczna pozwala w idealnym stanie utrzymać włosy. Pielęgnacja takiej fryzury zajmuje niewiele czasu.

FRYZURA BUZZ CUT

Technika cięcia wywodzi się z wojska. W wojsku wszyscy mieli jednakowe wygląd, co pozwalało na zachowanie elegancji i szyku.

Fryzurę uzyskasz, stosując technikę cięcia włosów na krótko i bardzo blisko skóry. Możesz włosy ciąć, stosując jedną długość lub wprowadzić cieniowanie.

Ta ponadczasowa fryzura jest chętnie wybierana ze względu na uniwersalność. Wybór zaczesania należy do Ciebie. Włosy możesz skierować ku górze lub ku dołowi. Oczywiście nie zajmuje wiele czasu w stylizacji. Panie lubiące ten styl chętnie ją zapożyczają od panów.

Komu pasuje fryzura BUZZ CUT?

Proponuje się zwrócić uwagę na kształt twarzy i rodzaj włosów. Poza tym musisz dobrze czuć się w takiej fryzurze. Pasuje ona do symetrycznej i wąskiej twarzy. Włosy proste i lekko falujące ładnie będą się układać. Mocno kręcone raczej będą wymagać większej ilości kosmetyków. Pozostawienie ich bez kosmetyków uczynią je mocno chaotyczne.

Jakie są walory noszenia fryzury BUZZ CUT?

Po pierwsze jest łatwa w utrzymaniu. Włosy sprawiają wrażenie grubszych. Stylowa i modna fryzura z przeznaczeniem na każdą okazję czyni fryzurę ponadczasową. A użycie niewielkich ilości kosmetyków jest sporym walorem przemawiającym za jej wyborem.

Jakie mamy rodzaje fryzur BUZZ CUT?

1. Klasyczna – uzyskasz ją poprzez jednolite i krótkie cięcie na całej długości.

2. Fryzura z minimalnymi warstwami. Nieco dłuższe stosujesz na górze.

3. Boki i tył wygolony. Zachowujesz górę nieco dłuższą. Zwracasz wówczas uwagę na rysy twarzy. Jest to tak zwana żołnierska fryzura.

Jak wykonać fryzurę BUZZ CUT?

Najpierw podejmujesz decyzję o wyborze rodzaju cięcia. Potem możesz w tym celu zastosować maszynkę do strzyżenia i wykorzystać ją w celu wykonaniu efektu warstwowego. Poza tym możesz zdecydować się na wybór odpowiednich klipsów.

Zwykle rozpoczyna się od przycięcia tyłu i boków głowy. Strzyc należy w jednym kierunku. Pociągnięcia mają być do odpowiedniej wysokości głowy. Gdy uporasz się z tyłem i bokami rozpoczynasz pracę z przodem głowy. Przód powinien być nieco dłuższy niż tył i boki. Tutaj również strzyżesz w jednym kierunku. Pamiętać należy o idealnym zgraniu tyłu, boków i czubka głowy jako całości.
Zostaną jedynie małe poprawki.

Jakie kosmetyki do fryzury BUZZ CUT?

1. Stosuj szampony i odżywki specjalnych do włosów krótkich.
2. Odżywki bez spłukiwania zapobiegną wysuszeniu i nawilżają włosy.
3. Lekki żel pozwoli utrzymać włosy
w odpowiednim miejscu.
4. Pomada pozwoli włosom dodać objętości i tekstury.

Jak stylizować fryzurę BUZZ CUT?

Dobrze obcięte włosy skracają czas stylizacji. Jej wykonanie uzależnisz od indywidualnych potrzeb. Zastosowanie niewielkiej ilości żelu bardzo pomoże w układaniu włosów. Wykorzystać możesz też spray teksturujący.

Jakimi dodatkami wyeksponować fryzurę BUZZ CUT?

Dodatki dopasuj do pory roku. Mogą to być kapelusze zarówno letnie jak i sezonowe. Szale są idealnym dodatkiem. Zwróć tylko uwagę na kolorystykę. Poza tym opaski na głowę są mile widziane i stylowe. Fryzura BUZZ CUT jest ponadczasowa oraz praktyczna. Nie zajmuje wiele czasu w jej dobrym utrzymaniu. Skraca czas pielęgnacji. Bardzo popularna wśród młodego pokolenia warta jest zwrócenia uwagi na taki rodzaj cięcia.

Bardzo krótka fryzura buzz cut, delikatne zakola Buzz cut dla kręconych włosów Buzz cut dla wysokiego czoła Buzz cut w stylu skin fade Buzz cut z brodą dla cienkich włosów Buzz cut ze wzorkiem na boku Buzz cut z grzywką na prosto Buzz cut z uniesioną grzywką Buzz cut z wygolonymi bokami Cieniowana fryzura buzz cut dla mężczyzn Fryzura na rzeźnika buzz cut z brodą Klasyczny buzz cut z uniesioną grzywką Militarne buzz cut, bardzo krótkie włosy męskie Undercut buzz but czarne włosy