Fryzury bob galeria nr 1

Asymetryczny bob.
Jest to fryzura, którą szybko wykonasz. Zrób przedziałek na boku. Włosy od strony przedziałka zaczesz za ucho. Zbierz górne pasma i zepnij spinką.
Drugą stronę dolne pasma wymodeluj do środka na okrągłej grubej szczotce. Teraz odepnij górne i modeluj na szczotce wysoko w górze. Ułóż i spryskaj lakierem. Zaczesane włosy za ucho możesz podpiąć ozdobną wsuwką.

blond włosy bob damski bob z grzywką fryzura damska bob bob damski
kolorowe włosy bob ładny damski bob elegancka fryzura z boba elegancka fryzura bob asymetryczna fryzura bob blond włosy bob

Długość boba uzależnisz od owalu twarzy. Do tego dodasz grzywkę. Dziś weźmy pod lupę fryzurę bob z grzywką na bok.

Jest to bardzo praktyczna fryzura dająca możliwość szybkiego jej wykonania.

Pasuje niemal do wszystkich kształtów twarzy. Dłuższy bob wybiorą osoby o okrągłej buzi. Krótszy o pociągłych. Przy kwadratowej wskazane jest zastosowanie asymetrycznej grzywki w celu złagodzenia rysów. Masz możliwość uczesania włosów zarówno z krótkiego boba jak i dłuższego.

KRÓTKI BOB Z GRZYWKĄ NA BOK

Jest to długość włosów sięgająca między szyją a uszami. Długość grzywki skierowanej na bok da łatwy sposób na świetną stylizację.

LONG BOB Z GRZYWKĄ NA BOK

Ta opcja da już więcej możliwości uczesań. Możesz pozostawić włosy proste lub nieco je pofalować. Asymetria boba z grzywką daje ciekawe możliwości cięcia. Z jednego boku masz krótsze włosy a z drugiej dłuższe. Grzywka jest jakby łącznikiem między stroną lewą i prawą. Cieniowany bob z grzywką doda obecnie modnego stylu w uczesaniu. Możesz go wykonać na różnych długościach boba.

Przy cienkich włosach proponuję zastosować styl messy bob. Nie sprawia kłopotów w codziennej stylizacji.