Fryzury bob galeria nr 2

fryzura bob z gęstych włosów bob z grzywką na bok krótka fryzurka bob fryzura bob dla okrągłej twarzy
fryzura bob z grzywką bob z grzywką fryzurka bob fryzura bob bez grzywki bob brązowe włosy cieniowane włosy bob
Cięcie na boba jest z nami od dłuższego czasu. Nie zmienia to faktu, że jest to dalej modna, elegancka i ciągle modna fryzura.

Zmienia się tylko delikatnie opcja cieniowania, którego celem jest uzyskanie jak najlepszego cięcia.

Bob cieniowany jest cięty warstwowo. Niektóre kosmyki mogą mieć nierówne długości. Podkreślisz je według swojej potrzeby.  Wizyta u fryzjera jest raczej polecana. Samodzielne wykonanie w domu może dać nie do końca dobre efekty. A bob cieniowany dobiera się do rysów  każdej twarzy z osobna.

Long bob cieniowany

Jest ciekawą opcją dla pań, które nie chcą za krótkich włosów a z jakiegoś powodu chcą skrócić. Długość cięcia, to włosy do ramion lub łopatek. Przy równo podciętych wyraźnie widać zdrowe włosy. Asymetrię utwórz w celu poprawienia rysów twarzy. Panie z naturalnie kręconymi włosami śmiało mogą stawiać na boba cieniowanego.

Asymetryczny bob cieniowany

Włosy krótsze z tyłu a z przodu i po bokach dłuższe. Dodatkowe własne pomysły przy tym cięciu bardzo wskazane. Sama długość cięcia należy do właścicielki włosów.

Bob cieniowany z grzywką

Jeśli grzywka jest idealnie dopasowana do twarzy, to jak najbardziej jest wskazana. Opcji jest sporo.  Może być na prosto, na bok, asymetryczna dalej modna francuska czy też po prostu dłuższa.

Bob cieniowany jest taką fryzurą, która może pasować każdej osobie. Tylko należy zorientować się który typ boba do jakich rysów twarzy.

Podpowiem co nieco. Twarz trójkątna proponuję wybrać długość do brody. Twarz owalna ma do wyboru każdą wersję boba. Twarz kwadratowa powinna spojrzeć łaskawym okiem na mocno cieniowany bob z grzywką na boki lub opadającą na jedną stronę. Twarz okrągła wybiera long boba z asymetryczną grzywką. Unika grzywki ciętej na prosto.

Bob cieniowany dobrze prezentuje się przy każdym kolorze włosów. Warunkiem są włosy zdrowe i wypielęgnowane.