Fryzury bob galeria nr 5

fryzury z boba kwadratowa twarz i fryzura bob fryzura boba z grzywką na boku klasyczna fryzurka bob
krótka fryzura bob z grzywką fryzura damska bob krótkie włosy bob modna fryzura bob bob dla pucowatej buzi modna fryzura bob z czarnych włosów

Czekoladowy brąz jest bardzo praktycznym kolorem. Bez problemu ten kolor uzyskają osoby o ciemnych włosach. Przy blond włosach koloryzacja jest możliwa w kilku stopniowych etapach. Panie o typie urody Lato oraz Zima śmiało mogą sięgać po kolor czekolady ciemnej.

Ale drobna uwaga ciemniejsze farby nieco postarzą, dlatego też warto kolor rozjaśnić refleksami. Szczególnie przy twarzy będą pięknie ją rozświetlać. Gdy masz mniej włosów na głowie i zbyt cienkie a lubisz ten kolor pomyśl o wprowadzeniu dodatkowego odcieniu brązu w celu optycznego ich powiększenia.

Typ Jesień i Zima proszę skłonić się przy farbie mlecznej.

Zamiennikiem farb z drogerii może być henna o tym kolorze. Blond włosy proponuje się przyciemniać o 1- 2 tony. A jeśli masz zamiar wykonać farbowanie po raz pierwszy udaj się do salonu.

Czekoladowy brąz włosy jest pięknym kolorem. Łatwo zestawisz go z jego odcieniami dającymi głębie i świetlistość włosów.

Samo utrzymanie tego koloru nie jest trudne. Potrzebne będą szampony, odżywki, płukanki o przeznaczeniu do włosów z koloryzacją.

Czekoladowy brąz świetnie prezentuje się na każdej długości włosów. Wszystko zależy od rodzaju cięcia, który powinien być dopasowany do rysów twarzy.