Fryzury dla Panny Młodej

W tak uroczystym dniu, fryzura jest dopełnieniem całego ubioru.
Każda panna młoda promienieje i che wyglądać zjawiskowo. Dlatego warto wcześniej rozpocząć przygotowania.

Umów się na sesje próbną u fryzjera. A najlepiej jak poszperasz w internecie lub zasięgniesz opinii wśród znajomych i trafisz na fryzjera – artystę, który spojrzy i już wie co zrobić z włosami.
Mamy dla Ciebie kilka propozycji.

DŁUGIE GĘSTE WŁOSY PIĘKNY WARKOCZ

Jeśli masz sukienkę z gołymi plecami, to luźno spleciony warkocz kłos będzie dopełnieniem. Po bokach zostaw zadziornie parę kosmyków.
Z przodu głowy przypnij delikatny diadem. Może mieć połączenie ze wstążką, którą należy wpleść we włosy. Na końcu przyczep kokardę.

WŁOSY UPIĘTE W KORONĘ

Jest to również propozycja dla dłuższych włosów. Idealnie komponuje się u osób niższych. Doda kilka centymetrów wzrostu. Jeśli masz proste włosy to nie problemu. Fryzjer sobie poradzi. Nakręci na wałki i będzie ok.
Włosy u góry trzeba zebrać w specjalną gumkę. Potem pasmami nakręcać i odpowiednio podpinać spinkami. Dopełnieniem niech będzie delikatny biały dodatek okalający koronę. Jeśli chcesz mieć odsłonięte plecy to następna propozycja jest taka.

STYL DAWNYCH LAT

Taką fryzurę zrobisz również z włosów półdługich. Wyeksponuje pięknie owal twarzy. Zaczesujesz wszystkie włosy do tyłu. Od prawej strony wykonujesz zakręcanie włosów do środka. To samo wykonujesz z lewej strony. Delikatnie podpinasz spinkami w miejscach które tego potrzebują.
Na koniec z przodu przypinasz ozdobę pasującą do sukni.

Tutaj można znaleźć kolejne propozycje fryzur na najważniejszy dzień ;).