Fryzury komunijne z wiankiem 2024

Fryzury komunijne z wiankiem są bardzo ważne w uzupełnieniu stroju do Pierwszej Komunii Świętej. Fryzura powinna być dziewczęca i pełna uroku. Wianek doda uroku i spełni oczekiwanie dziewczynki idącej do komunii.
Wiele jest możliwości uczesań, aby ten dzień był szczególny i wyjątkowy.

Zacznijmy od loków i fal

Wianki tworzą bardzo ładną fryzurę z rozpuszczonych włosów. Mogą być pięknie pofalowane. Do nakręcenia można użyć lokówki lub nakręcić na noc wałki. Piękny wianek w połączeniu z rozpuszczonymi włosami subtelnie łączą się z albą lub białą sukienką. Można też częściowo upiąć włosy i resztę pozostawić luźno opadające.

Luźny warkocz

Najbardziej uwielbianą fryzurą dla dziewczynek jest luźny warkocz uzupełniony wiankiem z dodatkiem malutkich kwiatków i perełek. Ta pełna uroku fryzura jest bardzo delikatna i bardzo praktyczna.

Koki

Fryzury z koków dają sporo możliwości uczesań. Na rynku dostępne są wianki specjalne dla koków. Kok możesz wykonać na każdej wysokości głowy. Bez względu na umiejscowienie zawsze będzie idealnym dopełnieniem do wianka i sukienki czy alby.

Do wykonania proponuję zaopatrzyć się w wypełniacz do koków, wsuwki zgodne z kolorem włosów.
Mile też jest widziane łączenia warkocza z kokiem. Wianek będzie naturalną ozdobą.

Jeśli będziesz wykorzystywać wianek komunijny ze świeżych kwiatów, wówczas zadbaj o delikatne kwiaty w zestawie.
Do naturalnego wianka pasują jednak włosy rozpuszczone lub z luźnymi upięciami.


Fryzury komunijne dla dziewczynek w głównej mierze kojarzą się nam z włosami ozdobionymi wiankami. Drobne kwiatki znajdujące się w wiankach ślicznie komponują się ze starannie przygotowanym uczesaniem na ten szczególny dzień.