Fryzury komunijne 2024

Pierwsza Komunia Święta to najważniejszy moment dla każdego młodzieńca i dla każdej młodej damy.
Po wielu miesiącach duchowych przygotowywań nadszedł moment wyboru idealnej kreacji a przede wszystkim uczesania i dodatków.


Fryzury dla dziewczynek są różnorodne, wszystko zależne od długości włosów i preferencji, dlatego przestawiamy kilkanaście inspiracji na tą wyjątkową okazję.


Fryzury z wianuszkiem to klasyk, od pamiętnych czasów obowiązkowym dodatkiem do kreacji był wianek ze sztucznych bądź prawdziwych kwiatków.
Najczęściej wykonany z białych delikatnych kwiatuszków, zakończony spiralnymi tasiemkami puszczonymi z tyłu głowy. Coraz częściej, można zauważyć zainteresowanie na żywe kwiaty.
Zachęcamy spróbować wykonać samemu lub zamówić gotowy wianek w kwiaciarni.

Fryzury komunijne loki, to marzenie prawie każdej dziewczynki.
Dodaje elegancji i niecodziennego wyglądu. Idealne dla dziewczynek o każdej długości włosów a przede wszystkich świetne rozwiązanie w przypadku prostych i rzadkich włosów, bo dodaje objętości.


Niejednokrotnie słyszy się, że dziewczynki zapuszczają włosy przez kilka lat, po to, by na czas Komunii Świętej być posiadaczką długich i pięknych pasm.
I to nie bez powodu, bo z długimi włosami można zrobić dosłownie wszystko.
Loki, warkocze, koki każda forma dozwolona. Długie włosy aż się proszą, by z nimi fantazjować.


Koki to najwygodniejszy rodzaj fryzury, uczesane na gładko, z puszczonymi kosmykami lub luźno upięte. Dodatkowo wpięty kwiat lub wianek zachwyci każdą damę.


Od kilku sezonów na czasie są warkocze, we wszelakiej formie. Warkocze na komunie, to świetna opcja dla długowłosej dziewczynki, jak i dla posiadaczki nieco krótszych kosmyków. Klasyczny dobierany, finezyjnie spleciony kłos połączony z lokami i wianuszkiem prezentuje się rewelacyjnie.


Komunia święta to czas wiosenny, kiedy wszystko kwitnie, a kwiaty zachwycają swoim pięknym. Warto wziąć pod uwagę wpięcie we włosy żywego kwiatka, który urozmaici każde uczesanie.


Dla chłopców również coś mamy, wygolone boki, dłuższa i lekko nastroszona góra to najczęstszy wybór.


A jak mają uczesać się w tym dniu Mama komunijnego dziecka? Jednym słowem elegancko, czyli wizytowo. Trzeba wziąć pod uwagę, że to nie wesele, a przyjęcie. Fryzura ma wyglądać efektownie i z klasą. Podajemy kilka przykładów.

W ten szczególny dzień każda dziewczynka powinna czuć się wspaniale. Do fryzury wykorzystaj delikatne ozdoby, aby młoda dama wyglądała bardzo naturalnie. Uczesanie możesz wykonać samodzielnie lub w salonie. Wskazane jest wcześniej uzgodnić i wybrać ozdoby typu: wianki, grzebyki, opaski, wstążki oraz inne dodatki.

Kok

Wśród fryzur komunijnych bardzo modną fryzurą komunijną jest kok. Wykonać go można na długich lub nieco krótszych włosach. Do koka wykorzystasz wszelkie ozdoby typu klamerki, wsuwki, gałązki perłowe czy wstążeczki.

Fale i loki

Przy dobrze ułożonych długich włosach skierowanych do tyłu i pofalowanych wcale podczas uroczystości nie powinny skupiać na siebie uwagi. Delikatnie podpięte tworzą urok. Razem z wiankiem tworzą delikatną fryzurę. Ozdoby we wianku mają różne zestawy. Dlatego też nieco wcześniej można przemyśleć dodatki. Do wykonania fal i loków wybierzesz wałki termiczne, lokówkę lub prostownicę.

Fryzury z warkoczem

Sposobów na wykonanie warkocza na komunię jest sporo. Z pewnością zwrócisz uwagę na jakość włosów.
Potem dobierzesz rodzaj upięcia. Warto w tym czasie prześledzić prognozę pogody. Wiatr i deszcz mogą popsuć szyki w utrzymaniu fryzury. Warkocze wówczas lepiej podpiąć delikatnie ozdobami. A w upalny dzień związany warkocz możesz zamienić w koka.

Wszystkie super fryzurki warto pozostawić w pamięci poprzez wykonanie fotografii komunijnej.

najpopularniejsza fryzura komunijna najmodniejsza fryzura komunijna komunijne loki proste uczesanie komunijne łatwa w wykonaniu fryzura komunijna łatwa w wykonaniu fryzura z warkoczem uczesanie komunijne dla dziewczynki fryzura fale na komunie upięcie komunijne proste upięcie włosów na komunie
łatwa fryzura na komunię popularna fryzura komunijna modny warkocz komuniny wyjątkowa fryzura komunijna uczesanie komunijne dla dziewczynki fryzura komunijna z prostych włosów fryzura komunijna z kwiatkami modne loki na komunie najmodniejsza fryzurka komunijna najmodniejsze uczesanie komunijne z warkoczem upięcie włosów na boku warkocz komunijny warkoczyki komunijne modne loki komunijne modny lok na komunie loczek na fryzurę komunijną długie włosy na komunie włosy do ramion na komunię piękne upięcie włosów na komunie fale na komunie warkocz komunijny z kokiem fryzura komunijna z warkoczem
.fryzura fala dla dziewczynkikok komunijnyloki na komunię świętąfryzura komunijna z wiankiemproste włosy na komunie świętąkomunijne upięcie włosówciekawa fryzurka na komunięelegancka fryzura komunijnauczesanie dziewczęce z kokiemuczesanie komunijne z kokiemrozpuszczone włosy dla dziewczynkiupięcie komunijne.uczesanie na komunięfryzura na komunię dla dziewczynkifryzura komunijna z kokiem