Fryzury, które sprawią wrażenie

Nowa fryzura często wiąże się ze zmianą w życiu. Może być to jakaś drobnostka lub też generalna zmiana. Nowe uczesanie czy zmiana kolorów włosów, jest też sposobem wyrażania siebie. Zapowiada zmianę pracy, zerwaniem z dotychczasowym stylem życia lub informuję o rozpoczęciu nowej przygody w życiu.

Przedstawiamy dla Was niektóre z najlepszych fryzur, które zaskoczyły w obecnym sezonie, a w niedalekiej przyszłości staną się one coraz bardziej popularne.

Włosy czerwono brązowe

Jeśli masz odwagę użyć nowy kolor na ten sezon to polecamy Ci wybrać intensywny czerwonawy brąz. Ten ciepły i wpadający w orzech kolor, jest uroczy i doskonale pasuje do wielu karnacji skóry. Ułatwienie mają posiadaczki, które naturalnie posiadają brązowe włosy.

Zwykle ten kolor włosów jest wybierany na jesienną porą, ale śmiało można się odważyć i posiadać ten odcień cały rok. To niesamowite, jak kolor włosów może zmienić całkowicie Twój wygląd. Szczerze mówiąc, to każdy może wypróbować zmianę koloru włosów i zaskoczyć rodzinę i znajomych.

Elegancki uczesany bob

Niepodważalną zaletą uczesanego boba jest to, że praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. W ostatnim sezonie zauważalny jest powrót zainteresowania tą fryzurą i więcej osób się na nią decyduje niż kiedykolwiek wcześniej.

Właścicielki cieńszych włosów mogą spróbować boba. Do tego będą potrzebować trochę zabiegów kosmetycznych, aby dodać włosom objętości i uzyskać maksymalny efekt.

Oczyszczone loki

Kręcone włosy królują w tym roku. Łatwość ich wykonania oraz brak potrzeby posiada dodatkowych kosmetyków sprawia, że loki możemy mieć od zaraz. Wystarczy włosy umyć i wysuszyć na powietrzu, a na koniec je wyszczotkować i gotowe.

Dla właścicielek prostych włosów poleca się lekko je zwinąć, aby uzyskać trwały efekt. Fryzury z lokami kojarzą się z naturalnym pięknem. Jeśli cenisz sobie brak sztuczności to ta fryzura jest dla Ciebie.
Mały niechlujny kok

Posiadaczki długich włosów od czasu do czasu chciałyby w krótkim czasie mieć gotową fryzurę. Czasem powinny zdecydować się na prostotę i wykonać szybkiego koka.  Wystarczy, że podwiniesz włosy w kształt piłki i je zwiążesz. Jest to prosta i skuteczna metoda, którą można śmiało wypróbować w domu.

Taka niepozorna fryzura potrafi się spodobać płci przeciwnej, ponieważ cechuje się naturalnością.

Grzywka na boku

Grzywka przeszła już do klasyki. Ważne przy każdym rodzaju grzywki jest to, jak jest suszona. Prawidłowo wyglądająca grzywka, jest suszona wyłącznie od góry, a nie od dołu.

Grzywka może być też pozostawiona do samoistnego wyschnięcia, lecz do jej utrzymania będziesz potrzebowała lakieru do włosów.