Fryzury męskie długie włosy

Zazwyczaj długie włosy posiadali mężczyźni, którzy byli odbierani, jako posiadający charakterystyczny styl życia. Obecnie coraz więcej panów decyduje się na zapuszczenie włosów. Długie fryzury można dostrzec u profesjonalistów w swoich dziedzinie, aktorach czy modeli. Ułożenie takiej długości włosów wymaga nieco więcej czasu, ale dzieło, jakie się z tego wyłoni, jest warte „zachodu” ;). Nie ma co się oszukiwać to już nie krótkie włosy u mężczyzn są modne, lecz zupełne ich przeciwieństwo.

Jak układać długie włosy męskie?

Chcąc jak najdłużej cieszyć się nienaganną kondycją długich włosów należy stosować odpowiednie kosmetyki do swojego rodzaju włosów. Do ułożenia oraz pielęgnacji długich męskich włosów możesz zastosować tonik, a ich szeroki wybór sprawi, że możesz zadecydować, jak Twoja fryzura będzie finalnie wyglądać. Ogólnie toniki mają za zadanie zwiększyć podatność włosów na układanie oraz w efekcie końcowym ją uelastycznić. Ostatecznie włosy wyglądają na lśniące i sprawiają wrażenie, że niczego im nie brakuje.

Gdy decydujemy się na zaczesanie długich włosów do tyłu musimy postawić na produkt o mocniejszym chwycie włosów. Do takich zadań nadają się pomady, a ich się musimy dostosować do grubości i długości włosów. Dobrze dobrana pomada dzięki matowiejącemu efektowi pozwoli włosom zachować ich naturalny wygląd.

Modne fryzury męskie z długich włosów

Im dłuższe włosy, tym więcej powstaje wariantów w ich stylizacji. W podstawowym wyborze masz naturalną fryzurę z długimi włosami, możesz je stylizować za pomocy tekstury czy najszybsze z możliwych rozwiązań to po prostu je związać. Popularność zyskuje fryzura zwana messy hair. Wymaga ona od Ciebie jedynie wykonania nieładu na głowie. Jej docelową grupę powinni stanowić mężczyźni, którzy posiadają długie kręcone włosy. Mają to uczesanie wykonane praktycznie od zaraz.

Cieniowane długie włosy męskie do ramion Czarne kręcone włosy męskie do ramion Długa fryzura męska do ramion Fryzura męska z długich kręconych włosów Długie włosy męskie zaczesane do tyłu Długa fryzura męska z grzywką na dwa boki Długa fryzura męska z kręconych włosów wygolone boki Długa grzywka na boku i kręcone włosy Długie włosy męskie teksturowane Długie włosy męskie zaczesane do tyłu i boki Dłuższe męskie włosy zaczesane na bok z wygolonym bokiem Cieniowane boki i dłuższe włosy męskie z tyłu głowy