Fryzury męskie młodzieżowe

Młodzi ludzie w każdej dziedzinie kreują modę, nie boją się eksperymentować i ochoczo akceptują nowe trendy. Tak też jest w kategorii fryzury. Wszystko, co świeże i ciekawe jest z chęcią przez młodzież testowane. Nie zawsze jednak mogą na to pozwolić sobie.

Należy wziąć pod uwagę to, iż mimo że są odważni, jest to nadal część społeczności chodzącej do szkoły, a nie każda szkoła przyzwala na ekstrawagancję. Dlatego My skupimy się na wersji grzeczniejszej z dozą osobliwości.
Można zadać sobie pytanie, czym różnią się w takim razie fryzury męskie od młodzieżowych? Właściwie niczym, tylko tym, że są przebojowe i rezolutne.

1. Mocno wystrzyżone, po bokach wycieniowane. Nie wymagające jakiejś szczególnej stylizacji. Wstajesz rano, myjesz włosy i fryzura układa się sama.

2. Twoje włosy, są łatwe w stylizacji oraz lubisz surferski look, to ten typ fryzur jest dla Ciebie. Wycieniowane, swobodnie układające się pasma z grzywką.3. Trzeci typ, potargane kosmyki na górze, układające się wg swojego trybu. Coś dla chłopaków luzaków.

4. Włosy zaczesane lub postawione do góry. To hit. Pamiętaj, aby codzienne układanie było przyjemnością, a nie udręką, zadbaj o perfekcyjne strzyżenie.

5. Dłuższa góra, boki mocno wystrzyżone, to w tym roku przebija wszystkie dotychczasowe męskie strzyżenie. Jest to niewątpliwie bardzo twarzowa i wygodna fryzura. Z tej stylizacji, łatwo przejść do tzw. zaczesu.

6. Klasyczne krótkie cięcie, ponadczasowe, nigdy niewychodzące z mody. Może sobie pozwolić na nie chłopak w każdym wieku.

Guma do włosów dla mężczyzn

Pielęgnacja włosów męskich już nikogo zdziwi. Dobrze ułożone włosy to atrybut ich pielęgnacji. Kosmetykiem, który pomoże w tym zadaniu jest żel do stylizacji. Efektem zadowalającym jest brak sklejania się kosmków. Stylizacja pozostaje na długo.

Jak stosować?

Wystarczy na dłoń nanieść niewielką ilość żelu. Następnie nanieść na włosy i jednocześnie je umodelować. W jego wzmocnieniu możesz zastosować lakier tej samej firmy.