Fryzury męskie średnie

Idealna fryzura to taka, która da Ci pewność siebie. Jest wygodna w uczesaniu. Nie męczysz się w niej.
A do tego prawidłowo użyte kosmetyki dopełniają całości w wyglądzie.

Fryzury średnie można podzielić na:
– fryzury średnio krótkie oraz
– fryzury średnio długie

Do średnio krótkich zwykle boki obcina się krótko. Natomiast góra w zależności od potrzeb zostaje średnio długa.

Dobre obcięcie włosów to połowa sukcesu. Jeśli jesteś średniego wzrostu, to włosy średniej długości sięgające do ramion będą wygodne i bardzo sexi.

Idealnie pasują osobom o podłużnych twarzach.

PROSTE ŚREDNIE CIĘCIE DO RAMION

Fryzura łatwa do wykonania. Jej zaczesanie uzależnisz od sytuacji. Przedziałek na boku, środku czy zaczesane do tyłu są klasyką samą
w sobie. Ale jeśli do tego użyjesz pomady o właściwej strukturze to fryzura będzie cool.

ŚREDNIE MĘSKIE KOK

Ciągle na czasie i bardzo wygodna dla panów lubiących tą długość. Wystarczy zaczesać włosy na taką wysokość jaka Tobie odpowiada.

CIENIOWANIE KASKADOWE

Bardzo wygodne wystylizowanie. Włosy nie opadają na twarz. Z jednej strony włosy są wygolone. Z drugiej luźno opadają na bok.
Zastosowanie prawidłowego kosmetyku do utrwalenia bardzo wskazane.

BRO FLOW

To cięcie jest formą pośrednią między długimi i krótkimi włosami. Górę pozostawiasz ze średniej długością włosami i na przykład z asymetryczną grzywką.
Dół wycięty a w połowie z tyłu zachowane ładne przejście do średnich włosów. Cięcie dopasowujesz do kształtu swojej twarzy. Do stylizacji zwykle używa się matowego kosmetyku, który zapewni teksturę z lekkim utrwaleniem.

NOWOCZESNY POMPADOUR

Jest do wykonania na włosach średnich. Niby styl retro ale w nowym wydaniu. Z boku i z tyłu podcięte. Natomiast górą średnio długie włosy zaczesane do tyłu ala pompka.
Pomada mocna będzie dobrym wyborem.

WYDMUCH

Fryzurę uzyskasz dzięki krótkiemu cięciu po bokach i z tyłu. Natomiast górą pozostawiasz włosy średniej długości. W naturalny sposób włosy uzyskasz elastyczną fryzurę za pomocą suszarki.
Na zasadzie wydmuchu. Pomada z wosku lub glinki pomoże w wymodelowaniu tekstury, aby fryzura sprawiała wrażenie potarganej.

FAUX HAWK

Sztuczny jastrząb fryzura dla panów lubiących spiczaste włosy lecz nie do końca będzie to irokez. Ta ostra męska fryzura coraz częściej wybierana jest u fryzjerów.
Boki podgolone wysoko natomiast góra pozostawiona ze średnią długością włosów. W zależności od potrzeb zaczesujesz ją łagodnie lub ostro.

MOHAWK

Buntownicza fryzura daje odważne spojrzenie na osobę. Chętnie widziana wśród młodzieży. Tylko brak kolorystyki jak w irokezie.
Postawione górą średniej długości włosy dobrze wymodelujesz odpowiednimi pomadami. Boki są wygolone. Natomiast tył dajesz do cięcia i wycieniowania wg uznania.

MID FADE

Góra średniej długości włosy. Poniżej średnie cieniowanie i przejście do dołu z całkowitym wygoleniem. Fryzura w zależności od uczesania może dodać elegancji lub ostrości.
Przy takim cięciu mid fade fryzury połączysz z różnymi stylizacjami.

ŚREDNIE GĘSTE WŁOSY

QUIFF

Jest noszona przez większość starszej młodzieży. Luźny styl i jednocześnie elegancja bardzo odpowiadają nowoczesnym trendom. Ma kilka stylizacji w jednej fryzurze.
Dołem krótko górą średniej długości włosy zwykle zaczesuje się do tyłu lecz nieco z płaskim wykończeniem. Fryzura pasuje na każdą okazję. Dobre zadanie wykona tutaj szczotka typu roller i prestyler, który posłuży jako podkład. Zastosowanie pomady i suszarka też pomogą wykonać fryzurę. Grzebień w ostateczności dopełni tekstury we włosach.

ŚREDNIO FALOWANE LOKI

Mają ogromny wybór w ich stylizacjach. Za pomocą kosmetyków dostosowanych do włosów kręconych uzyskasz nowy powiew we włosach. Górne cięcie i dobra stylizacja pozwoli dać fryzurę np wzburzonych fal. Dołem możesz je podciąć wg uznania. Możesz też pozostawić swoje kędziorki swobodnie puszczone ale dobrze wystylizuj, aby nie puszyły się.