Fryzury męskie z grzywką

Bez względu jaką masz długość włosów i lubisz grzywki, to czemu by nie spojrzeć łaskawszym okiem na takie uczesanie.
Grzywka daje duże możliwości stylizacji fryzur.

Zanim zdecydujesz się ją wykonać sprawdź czy będzie Ci w niej dobrze. Mnogość grzywek daje dużo możliwości uczesań.
Postrzępione, opadające na czoło, wycieniowane itd. Klasyczne fryzury nigdy nie wychodzą z mody. Jedynie zmienia się sposób ich zaczesania.
Modne fryzury to fryzury z połyskiem.

Nie cieszy Cię długie spędzanie przed lustrem możesz łaskawym okiem luknąć na krótkie fryzury błyskawiczne do uczesania.

FRYZURA COMB OVER

Posiadacze prostych i lekko falowanych włosów chętnie korzystają z takiego uczesania. Włosy zaczesuje się na jedną stronę.
Odpowiednio wystylizowane mają wygląd świeżo przejechanych grzebieniem o grubszych odstępach.

Jak wykonać takie uczesanie w domu?

Wyjściową fryzurkę należy obciąć u fryzjera. Górą pozostaw kilka centymetrów długości. Po umyciu włosów nałóż wąskim grzebieniem wybraną pomadę.
Potem szerszym rozstawem zębów grzebienia zaczesz górne włosy. Szybko powstanie wymodelowana fryzurka.

FRYZURA FRENCH CROP

Jest to krótka fryzura męska szybka do uczesania. Boki i tył są krótko przycięte. Natomiast góra jest dłuższa. Grzywka opada na czoło. Uzależnij ją od własnej estetyki.
Aktualnie modne są usztywnienia z połyskiem. Dlatego warto zainteresować się pomadą o średnim chwycie i wysokim połysku.

POMPADOUR

Jest to znana fryzura w stylu Elvisa Presleya o lekkim połysku. Bardzo na czasie i nigdy nie nudzi się kolejnym pokoleniom. Do wykorzystania pomady o średnim
i wysokim połysku dają naturalność fryzury.

Jak wykonać taką fryzurę?
Wycieniuj tył. Podetnij boki. Górę pozostaw trochę dłuższe włosy z grzywką. Teraz należy zrolować grzywkę z czoła do tyłu głowy.
Do fryzur pompadour zaleca się zastosować pomadę o mocnym chwycie i naturalnym połysku. Wtedy masz pewność, że fryzura będzie długo trzymać.

SIDE SWEPT Z LEKKĄ GRZYWKĄ

Przy tej fryzurze należy zapuścić co nieco włosy. Boki i tył przycinasz do zera. Górę, która jest dłuższa zaczesujesz na bok. Do wymodelowania wskazane jest użycie kremu łatwo rozprowadzającego się. Da on matowe wykończenie o średnim chwycie i męskiej nucie zapachowej.

KRÓTKA NIEREGULARNA GRZYWKA

Jeśli masz cienkie włosy i niskie czoło możesz rozważyć fryzurę krótką z nieregularnie obciętą grzywką. Do Ciebie będzie należał wybór czy zaczeszesz ją na wprost czy też
z przedziałkiem.

DŁUGA GRZYWKA I ZAOKRĄGLONA

Twoje włosy są średniej długości i grzywka sięga do oczu. Wystarczy ją zaczesać na bok i utrwalić odpowiednią pomadą. Zwykle taką fryzurą zainteresowane są
osoby o kanciastych konturach twarzy.