Fryzury męskie zaczesane na bok 2024

Włosy zaczesane na bok to bardzo modne rozwiązanie, których stylizacja nie wymaga zbyt dużo czasu. Fryzura zaczesana na jedną stronę sprawia, że włosy zyskują na objętości i finezji.

Zaczes włosów na bok nie posiada żadnych ograniczeń odnośnie tego, jak finalnie ich ułożenie ma wyglądać. Mogą być gładko uczesane, mocno zaczesane do tyłu lub chaotycznie rozprowadzone. Do utrwalenia uzyskanej fryzury możesz zastosować wosk, glinkę, żel lub lakier. Wszystko zależne od tego, jak trwała ma być stylizacja. Fajne to jest, że uczesanie bywa gotowe w ciągu paru minut i utrzyma się w doskonałym stanie od rana do wieczora.

Jeśli nie wiesz, w którą stronę zaczesać włosy to one same Ci podpowiedzą, ponieważ u każdego mają one naturalną cechę układania się na jedną ze stron. Wystarczy to przetestować, czesząc włosy raz w prawo, następnie w lewo. Na pewno wyczujesz różnicę, w którą ze stron włosy stawiają mniejszy opór.

Uniwersalność włosów zaczesanych na jeden bok sprawia, że są doskonałe dla wszystkich kształtów twarzy. Przy okrąglejszych twarzach warto pokusić się o mocno wycieniowane boki. Pomaga to optycznie wysmuklić twarz. Reszta kształtów musi pozostawić boki nieco dłuższe, jeśli chce uniknąć nadmiernego efektu wydłużenia twarzy.

Krótka fryzura męska zaczesana na bok Długa męska grzywka zaczesana na bok Fryzura męska z dłuższą grzywką zaczesaną na bok Fryzura na bok z dłuższymi bokami

Fryzura męska na bok z przedziałkiem

Mężczyźni, którzy chcą postawić na oryginalny wygląd przy włosach zaczesanych na bok, mogą zdecydować się na przedziałek. Dzięki niemu można wizualnie wzmocnić wygląd cięcia. Ten naturalny delikatny przedziałek zazwyczaj się ukazuje zaraz po zaczesaniu dłuższych włosów na bok. Jeśli zależy Ci na fryzurze przyciągającej wzrok, to za pomocą maszynki do włosów można wykonać wygolony wzorek lub prostą linię, która pięknie się prezentuje w linii rozgraniczenia włosów.

Fryzury męskie z grzywką na bok

Przy dłuższych włosach zaczesanych na bok można skusić się na dłuższą grzywkę, która może nawet lekko opadać. Takie uczesanie odejmuje trochę lat, przy czym właściciel takiej fryzury odbierany jest w stylu macho.  Poniżej przedstawiamy Wam najpopularniejsze rozwiązania dla fryzury męskich na boku. Natomiast w dalszej części portalu oferujemy pozostałe rodzaje fryzur męskich, które wcale nie są gorsze od tych poniżej.
Kręcone włosy męskie zaczesane na bok z uniesioną grzywką Wygolony przedziałek z fryzurą męską na boku Mocno wygolony bok z długimi uczesanymi włosami Mocny przedziałek fryzura na boku Niesforne ułożenie włosów męskich lekko na boku Uniesiona męska grzywka, góra zaczesan na bok Uniesione włosy z przedziałkiem na boku Włosy zaczesane na bok z grzywką do góry