Fryzury męskie zakola

Dręczą Cię zakola i wysokie czoło to powiem, że nie jest tak źle. Najważniejszą sprawą jest dobranie odpowiedniego cięcia i pogodzenie
z zaistniałą sytuacją.

Dobry stylista zawsze dobierze fajne cięcie. Uzależni je od kształtu twarzy i ich rysów. Nie wszystkie osoby mające znaczne zakola mogą łaskawym okiem spojrzeć na obcięcie na zero.
Dlatego chwilowo je ominę.

Jakie narzędzia lub kosmetyki potrzebne są do pielęgnacji każdego dnia.
Postaw na:
– roller
– prestyler
– pomadę dopasowaną do swoich włosów
– glinkę lub pastę matową
– lakier, który będzie dopełnieniem fryzury

Oto propozycje uczesań.

FAUX HAWK

Zwykle polecana jest przez stylistów. Z tyłu i z boku możesz prosić o obcięcie według potrzeb. Górę pozostawiasz nieco dłuższą.
Wszystko uzależnione od ich zaczesania. Część włosów możesz skierować w stronę zakoli i czoła. To, co dla Ciebie jest utrapieniem, innym wydaje się sexy.
Wystarczy jeszcze fryzurę utrwalić odpowiednim kosmetykiem i gotowe.

REGULATION CUT

Należy do krótkich fryzur. Do połowy głowy mocno obcięte. Wyżej stopniowe wycieniowanie daje możliwość idealnego przejścia do odrobine dłuższych na samej górze.
Dopełnieniem jest przedziałek. A wraz z nim skierowanie włosów na bok. Przy tym cięciu także postaw na kosmetyki do pielęgnacji i utrwalenia.

MESSY HAIRSTYLE

Zwykle polecana jest młodzieży. Artystyczny nieład daje możliwość przykrycia zakoli i wysokiego czoła. Włosy z tyłu nie muszą być tak mocno wygolone.
Mogą pozostać nieco dłuższe. To samo dotyczy góry. Ciut dłuższe będą mile widziane. Przy tym cięciu proponuje użycia prestylera oraz pasty matowej lub według uznania.

SHOET HIGH FADE HAIRCUT

Uniwersalna fryzura dla osób chcących mieć mało pracy z włosami każdego dnia. Wysoko wycięte boki i tył likwidują problem z zakolami. Tylko zwróć uwagę czy to obcięcie będzie twarzowe.
Górne włosy możesz mieć całkiem krótkie lub wycieniowane krótkie i zaczesane do tyłu, lub postawione.

JEŻYK

Fryzura wygląda, jakby włosy otuliły głowę. Natomiast górą wszystkie postawione są na jeżyka. Jest uczesanie ponadczasowe i odpowiednie dla każdego wieku.
Krótsze cięcie daje optyczne zminimalizowanie zakoli i przerzedzonych włosów.

ASYMETRYCZNE OBCIĘCIE

Jeśli zdecydujesz się na dłuższą grzywkę, to zaczesz ją na jedną stronę i jedno zakole masz z głowy. A drugie zakole wyznaczy przedziałek, wówczas znika pod wpływem uzyskanej świetnej fryzury.

ARTYSTYCZNY NIEŁAD

Fryzurę uzyskasz przy gęstych i podatnych na układanie włosach. Grzywkę możesz dać prawidłowo postrzępić i stworzenie nieładu z automatu zakryje zakola i wysokie czoło.

FRENCH CROP

Obcięcie polega na połączeniu boków włosów z grzywką zachowując wysokie fade. Co tuszuje dodatkowe zakole. Łatwa w układaniu i chętnie wykorzystywana przez panów.
Wiele panów określa tą fryzurkę jakby mieli czapkę po stylizacji.

SLICK BACK

Ta opcja jest także dla panów, którzy chcą ukryć zakola. Dość wysokie i nie koniecznie całkowite wygolenie z tyłu głowy. Stopniowe cieniowanie ku górze.
Górą pozostawiamy, zaczesz włosów tylko i wyłącznie do tyłu. Wysokość zaczesu jest indywidualna. Przeważnie długość włosów kilku centymetrowa.
Zwykle bierze się pod uwagę kontury twarzy.

FRINGE

Przy tej fryzurze grzywka jest długa ok. 12 cm. Boki mogą być dłuższe. Dowolność jest ogromna. Tą odpowiedniej długości grzywkę wskazane jest zaczesać na czoło i boki.
Metod modelowania jest sporo. Dlatego też nie będziesz mieć problemu z wyborem fryzury.

SIDE SWEPT

Ta opcja jest dla osób chcących zakryć jedną stronę zakola. Wtedy po obcięciu tyłu i boków według uznania górne włosy zaczesujesz na jedną ze stron.

Długie włosy na górze głowy ukrywające zakola z wygolonymi bokami Dłuższa fryzura męska ukrywająca zakola Dłuższa fryzura męska z opadającymi włosami na czoło, maskująca zakola Fryzura dla bardzo wysokiego czoła z zakolami i brodą Fryzura męska z kręconych włosów ukrywająca zakola Fryzura pompadour dla mężczyzn z zakolami Fryzura z zakolami i wygolonym wzorkiem Klasyczna fryzura męska z uniesioną grzywką dla wysokiego czoła Kręcone włosy męskie z zakolami Krótka grzywka ścięta na prosto ukrywająca zakola Uniesiona grzywka, fryzura męska z zakolami i wygolonymi bokami Włosy zaczesane do tyłu ukrywające zakola Wygolone boki z uniesioną grzywką sposobem na zakola Wysoko ścięta grzywka ukrywająca zakola