Fryzury na wesele długie włosy

Przedstawiamy bardzo łatwe w wykonaniu fryzury na wesele dla długich włosów. Podstawą takiego uczesania są zadbane i w dobrej kondycji włosy. Tym razem proponujemy rozpuszczone pasma, w  połączeniu z warkoczem prezentują się elegancko i gustownie.


Pomimo upływu lat fryzury na wesele rozpuszczone ciągle są na czasie. Jest bardzo dużo sposobów na wykonanie fryzury z takich ładnych pukli. Mogą być proste, pokręcone, zaplecione górą a dołem luźno puszczone.  Ważne, aby wykonana fryzura dała radę na tak ważnej uroczystości.

Sprawdzą się wszelkie dodatki, które powinnaś idealnie zgrać z włosami i welonem. Pod uwagę weź ozdobne spinki z biżuterią, tiarę, opaskę. A może wianek, czy też element kwiatów itp.
Te ozdoby uzależnisz od sukienki, którą już wybrałaś.

LOB

Jest fryzurą często wybieraną, gdzie włosy dłuższe z przodu sięgają do ramion. Tył jest krótszy. Włosy nabrały gęstości i nadal masz je rozpuszczone. Biżuteria będzie super dodatkiem.

ROZPUSZCZONE WŁOSY Z OPASKĄ LUB INNĄ OZDOBĄ

Włosy mają wyglądać naturalnie bez tony lakieru. Tę jedną jedyną fryzurę niech wykona dobry fryzjer. Zastosuje takie preparaty, które utrwalą włosy i dadzą piękny wygląd.
Włosy lekko lub elegancko wyprostowane świetnie będą sprawdzać się z dodatkami na głowie.

GÓRĄ WARKOCZ A DOŁEM ROZPUSZCZONE WŁOSY

Gdy nie chcesz odpuścić warkoczy warto z nich zrobić piękne uczesanie. Uplecione w różnym stylu są idealną ozdobą samą w sobie.

FALE Z ROZPUSZCZONYCH WŁOSÓW

One nigdy nie przeminą. Ciągle wiodą prym. Wzbogacona dobrze dobranymi dodatkami fryzura spełni swoje zadanie.