Fryzury na wesele galeria nr 1


Wszystko uzależnisz od tego czy będziesz panną młodą czy gościem weselnym. Teraz jaka długość włosów Cię interesuje.
Weź pod uwagę kształt swojej twarzy i jak dużo czasu masz do wesela.

Za bardzo krótkie szybko nie urosną do nawet do półdługich. Skorzystaj wówczas z usług dobrego specjalisty. Mają oni do dyspozycji doczepy naturalne do włosów.
Już dużo wcześniej możesz ustalić z nim wspaniałe uczesanie.

Natomiast, gdy nie interesuje Cię taka opcja i wolisz tylko swoje naturalne włosy to z już z włosów do ramion śmiało możesz wyczarować extra fryzurę.

BOB

Niby klasyczne obcięcie, a ile fryzur z nich możesz wykonać. Najprostsza fryzura z grzywką na bok a z boku dopięta opaska lub ozdobna spinka dopasowana do całości wystroju.
Prosto i elegancko. A blasku doda im serum lub spray.

LOKI OMBRE WŁOSY DO RAMION

Obcięte włosy na wesele do ramion możesz pofalować. Wykonać loki. Dopełnieniem będzie wykonane ombre. Na koniec zdecydujesz sama jaką dasz ozdobę.

WŁOSY PÓŁDŁUGIE PODPIĘTE WARKOCZEM KŁOS

Luźno opadające włosy. Według uznania pofalowane lub gładkie. Z górnej warstwy uplatasz kłosa. Podpinasz go elegancką ozdobą lub wg uznania.

PIXIE CUT

Włosy krótkie to bez znaczenia jaka długość. Lubisz być zauważalna postaw na zadziorną fryzurę. Z grzywką do góry lub irokeza. A jeśli masz duszę romantyczną i nie wiesz co dalej. Piękne ozdoby z kwiatami na głowie będą już piękną ozdobą.

A jeśli jesteś jednocześnie romantyczna i zadziorna to co stoi na przeszkodzie możesz to połączyć w całość. Z jednej strony głowy fikuśnie wygolony bok. Z drugiej postaw na kręcone włosy.