Fryzury na wesele galeria nr 2

Jeśli już jesteś pewna prostej fryzury na wesele, to gratulacje. Lepiej nie mogłaś wybrać, ponieważ przy tańczonej imprezie ciężko jest utrzymać wystylizowane włosy w ryzach.

Siła tkwi w prostocie. To ona dodaje szyku i elegancji. Bogata suknia aż prosi o prostą fryzurę.

GŁADKI KOK

Niby zwykły kok a jak elegancki w swojej prostocie. Do tej fryzury potrzebne są włosy półdługie lub długie. Zaczesane do tyłu włosy i związane w koka. Do tego ozdoba pasująca do wystroju sukni będzie dopełnieniem.

WŁOSY PROSTE DO BRODY

Jeśli sama chcesz zrobić fryzurę z takiej długości włosów, to proponuję użyć tylko ozdobnej spinki. Przy włosach takich idealnie wyprostuj włosy i z boku wepnij ozdobę. Szybko i elegancko. Natomiast gdy masz przedziałek przez środek, spróbuj delikatnie wywinąć małe pasemko włosów z obu stron i spiąć takimi samymi ozdobnymi wsuwkami. Krótkie włosy dobrze obcięte i dopasowane do kształtu twarzy już same w sobie są ozdobą.

PIXIE CUT

Jest to takie cięcie, z którego uczesaniem poradzisz sobie sama w domu. Włosy po bokach masz krótko obcięte. Grzywka jest dłuższa. Sam styl czesania dopasowujesz do swoich potrzeb. Może to być uczesanie gładkie lub falowana góra. Ozdobą wówczas jest opaska lub grzebyk itp.