Fryzury na halloween proste w wykonaniu

Dzieci bardzo chętnie lubią przebierać się na Halloween. Fryzury nie są tak skomplikowane, jakby nam się wydawało. Aby je wykonać, potrzebne są dodatki, które zapewne masz w domu, a pozostałe można dokupić za niewielkie pieniążki w sklepie z gadżetami.

Pomysły dla panienek

Pajączki

Jest wiele pomysłów. Pierwszym z nich jest pajączek. Do jego wykonania potrzebne są pajączki. Ilość dowolna, gumki, wsuwki, koraliki, druciki, koczki czy klej na gorąco.

Najprostszym sposobem jest związanie włosów w koczek i wpięcie we włosy pajączka.

Innym sposobem jest wykonanie z kleju na gorąco sieci pająka. Następnie wepniesz ją we włosy. Dopniesz pająka a może jeszcze muchę jako zdobyty owad. Gotowe.
Doczepiane warkoczyki lub koki z siecią pająka sprawią, że fryzurka na taki dzień będzie wyjątkowym pomysłem.

fryzura dla dziewczynki z dużym pająkiem pająki i dynie na halloween pająki na ciemnych włosach z warkoczami pająk i nałożona pajęczyna na włosach pająk na warkoczach blond pająk z koka dla dziewczynki pająk z koka i warkoczyków pająk z odnóżami z warkoczyków

Babeczki

Gdyby dziecko bało się pająków, możesz do fryzury wykorzystać papierowe foremki do babeczek. Wystarczy włosy przeciągnąć przez otwór wykonany w foremce. Górą wykonać koczek i ozdobić fikuśnymi ozdobami.

babeczka i wafelek, jako fryzura dla dziewczynki fryzura babeczka wykonana z koczka fryzura z ciasteczkami dla dziewczynki koczki na boku jako babeczki kolorowa fryzura z babeczkami wielka babeczka z koczka

Ozdobne wsuwki

Jeśli nie masz pomysłu i późna pora sama wykonaj szybko fryzurę. Wystarczy, że nakleisz na nie wielkie oczy i wepniesz we włosy takie wsuwki.

bardzo dużo spinek na włosach kolorowe wsuwki do włosów dla dziewczynek małe kolorowe ozdoby do włosów warkocze z wsuwkami w kształcie duszków

Z domowych papilotów możesz zrobić kształt pająka. Na środku wykonać wielkie oko. Włosy zaczesz wysoko w koka. Zepnij wsuwkami pająka.

Fryzura z butelką

Przygotuj plastikową małą butelkę. Zrób w niej z boku takiej wielkości, aby swobodnie mogły przejść włosy. Teraz zbierz włosy w gumkę.
Umieść w otworze i gotowe. Wylewające się włosy z butelki to wielkie zdziwienie oglądających i radość z fajnej zabawy.

długa fryzura z butelką i warkoczem fryzura z butelką dla dziewczynki rozpuszczone włosy z butelki dla dziewczynki śmieszna fryzura z butelką dla dziewczynki

Róg jednorożca

Ostatnio na każdej imprezie Halloween zawsze któraś z dziewczynek chętnie chce mieć uczesanie jednorożca. Do jego wykonania potrzebny jest kolorowy spray i mocny lakier lub kolorowa kreda.
Róg wykonasz z grubszego papieru i doczepisz wsuwkami. Potem zakręcisz włosy wokół rogu i pozostałe zwiążesz w kucyka wysoko. Teraz najprościej wykonać kolory według uznania. Ważne, aby było kolorowo. Teraz pozostaje spryskać lakierem w celu utrwalenia fryzury.

bardzo ładna fryzura z rogiem jednorożca fryzura jednorożec z długimi włosami różowy róg jednorożca, fryzura dla dziewczynki włosy jednorożec dla dziewczynki

Dynia

Warzywo to jest atrybutem Halloweenu. Dziewczynki chętnie wykonują fryzurkę w formie dyni. Do jej wykonania potrzebny jest wypełniacz na kok po to, aby dynia była spora.
Zwiąż włosy w koka, a reszta to będą dodatki. Z pomarańczowych drucików zrób kształt dyni. Górą przypnij wykonany zielony dodatek. Całość będzie tworzyć oryginalną fryzurę.
A pani Dynia może mieć przy sobie też dynię ze zrobionymi wzorkami na taką imprezę.

ciekawa fryzura halloween z dynią dynia z oczami dla dziewczynki fryzurka dla dziewczynki z dynią i liśćmi fryzurka dynia na halloween fryzurka w kształcie dyni i pająka fryzurka z dynią i ptaszkiem koczek dla dziewczynki ułożony w kształcie dyni ładnie ozdobiona fryzurka z dynią

Pomysły dla chłopców

Nastolatki chętnie wykonują fryzury na Halloween. Do jej wykonania nie potrzeba wielu gadżetów. Postawione włosy do góry. Utrwalone lakierem i wpięte wsuwki z dużymi oczami i gotowe.
Dodatkowy fikuśny makijaż na czole dopełni fajny wygląd. Rysunek z ustami i rękoma wychodzącymi z włosów utworzy niezły wizerunek.

Pająk i sieć we włosach

To naprawdę szybka fryzurka. Bardzo mocno rozciągnięta wata utworzy misternie utkaną sieć pajęczą. Spryskaj lakierem. Wyżej możesz umieścić pająka kupionego w sklepie lub wykonanego samodzielnie.

duża ozdoba pająk na włosach fryzurka pająk dla chłopca pajączki fryzurka dla chłopca pajączki na długich włosach z warkoczami pajęczynki z pająkami na włosach zielona jaszczurka z włosów dla chłopca

Oczy z tyłu głowy

To tylko z pozoru trudna fryzura. Potrzebne są wsuwki, do których dokleisz wielkie oczy. Teraz z okularów na przykład słonecznych wyciągniesz szkła i na górne części doklej futerko lub inny dodatek imitujący brwi. Dołem doczep wielkie wąsy. Gotowe.

ciekawa fryzura dynia dla chłopca fryzura oczy dla dziewczynki fryzura spiderman z okiem dla chłopca pomysłowa fryzura dla chłopca halloween prosta fryzura dla chłopca na halloween śmieszna fryzura dla chłopca z oczami śmieszna fryzura z oczami dla chłopca szybka fryzura dla chłopca na halloween

W taką imprezę baw się razem z innymi. Szukaj pomysłów z dodatków, które są w domu. Zapewne wiele z nich ma mama lub siostra. Wystarczy tylko co nieco pomyśleć i już humor masz poprawiony. Możesz poprosić siostrę lub brata do wykonania i będziecie mieć fajnie spędzony czas.