Fryzury sylwestrowe 2024

Nieważne gdzie zaplanowałaś pobyt sylwestrowy i czy spędzicie go we dwoje lub większą ekipą to na pewno zastanowisz się nad stylizacją włosów na tę wyjątkową noc. Fryzura sylwestrowa pomimo swojego uroku ma za zadanie wytrzymać intensywne tańce i uroczo się prezentować przez całą karnawałową noc.

Od zawsze modne fryzury na sylwestra to te, które lśnią i są przyozdobione brokatem. W tym sezonie stawiamy na gładkie, ujarzmione pasma. Mogą być włosy uczesane na prosto lub pokusić się na loki czy fale.

Z najtrwalszych fryzur sylwestrowych są warkocze czy wysokie kucyki. Zapewniają one trwałość podczas intensywnych zabaw.

Modne są włosy zaczesane do tyłu lub na jeden bok a upięte w koka są numerem jeden. Przedstawiamy kilka inspiracji, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru:

Fryzury sylwestrowe z krótkich włosów

Tu masz największe możliwości. Upnij w luźny kok, zapleć w warkocz, nakręć na grube wałki, cokolwiek zrobisz, to będzie hit karnawału 2022/23:
fryzury sylwestrowe, fryzury najmodniejszesylwestrowe fryzury, fryzury z krótkich włosów
fryzury na bal sylwestrowy, fryzury wieczorowefryzury krótkie włosy na sylwesterFryzury karnawałowe z długich włosów

W tym roku Twój Sylwester odbywa się w gronie przyjaciół na domówce? Oto fryzury idealne na tego typu imprezy. Dobierz błyszczące kolczyki lub elegancki naszyjnik i luźna elegancja gwarantowana:
fryzury sylwestrowe, fryzury najmodniejszesylwestrowe fryzury, fryzury z długich włosów
fryzury na bal sylwestrowy, fryzury wieczorowe długie włosyfryzury długie włosy na sylwester
fryzury na bal sylwestrowy, fryzury wieczorowefryzury długie włosy na sylwester
W tym roku Twój Sylwester odbywa się w gronie przyjaciół na domówce? Oto fryzury idealne na tego typu imprezy. Dobierz błyszczące kolczyki lub elegancki naszyjnik i luźna elegancja gwarantowana:

fryzury długie włosy na imprezęfryzury sylwestrowe, fryzury proste
sylwestrowe fryzury, łatwe fryzury z długich włosówfryzury na sylwestr, fryzury wieczorowe długie włosy
fryzury na bal sylwestrowy, fryzury wieczorowefryzury długie włosy na sylwester
Największymi inspiracjami są gwiazdy. To właśnie wielkie sławy jako pierwsze prezentują na czerwonym dywanie wszelkie nowinki w dziedzinie mody i fryzjerstwa, więc mamy świetną okazję zaczerpnąć i skorzystać z pomysłów.

fryzury sylwestrowe, fryzury prostesylwestrowe fryzury, łatwe fryzury z długich włosów
fryzury na sylwestr, fryzury wieczorowe długie włosy w stylu gwiazdfryzury długie włosy na sylwester

fryzury długie włosy gwiazdfryzury gwiazd, fryzury wieczorowe
Nie masz czasu i umiejętności na wykonanie skomplikowanej fryzury, przy użyciu lokówki lub prostownicy postaw na klasyczne fale lub wygładzone pasma – zawsze wyglądają elegancko.

fryzury na wieczór, fryzury młodzieżowewieczorowe fryzury, fryzury sylwestrowe fryzury na bal, fryzury wieczorowefryzury fale

Nie masz czasu i umiejętności na wykonanie skomplikowanej fryzury, przy użyciu lokówki lub prostownicy postaw na klasyczne fale, lub wygładzone pasma – zawsze wyglądają elegancko.

Sylwestrowe Koki

Brokat na włosach, fryzura z warkoczem Brokatowa fryzura na sylwestra Krótka fryzura na sylwestra z czerwonych włosów ombre Długie włosy wystylizowane na nowy rok Elegancka sylwestrowa fryzura Fryzura dla nastolatki na zabawę sylwestrową Loki i warkocz na boku na sylwestra Fryzura na imprezę noworoczną z warkoczami Fryzura na nowy rok, włosy do ramion Fryzura na sylwestra z gęstych włosów Fryzura sylwestrowa z kitką i brokatem Fryzura na sylwestrową domówkę Fryzura na sylwester z dwóch warkoczy, ozdobione koralikami Uczesanie na sylwestra z warkoczem na boku Fryzura noworoczna upięcie ze złotem Fryzura noworoczna z krótkim warkoczem Fryzura świąteczno noworoczna z brokatem Upięcie włosów retro na sylwestra Imprezowa stylizacja włosów Fryzura sylwestrowa dla nastolatki z ozdobami Uczesanie sylwestrowe z brokatem i niskim koczkiem Podwójny warkocz z brokatem na sylwestra Bardzo krótka fryzura na sylwestra z ozdobami Krótkie włosy na nowy rok uniesione do góry Łatwa fryzura na sylwestra, zaczesana do tyłu Prosta fryzura na imprezę noworoczną Prosta fryzura sylwestrowa dla nastolatki kok Sylwestrowa błyszcząca fryzura Stylizacja długich włosów na sylwestra Sylwestrowa fryzura z brokatem zaczesana do tyłu Sylwestrowa fryzura z ciemnych włosów ze złotym brokatem Krótka fryzura bob na sylwestra Upięte i ozdobione długie włosy na sylwestra Gładka długa sylwestrowa fryzura zaczesana na prosto Sylwestrowe uczesanie z łańcuszkami i kitką Szalona fryzura na nowy rok Sylwestrowe koczki z gwiazdeczkami na noworczną zabawę