Fryzury z warkoczem

Warkocze i przeróżne sploty wróciły, znów stają się super modne. Kiedyś warkocze zaplatano na całej szerokości i długości włosów dziś każda forma jest dowolna.


Plecionki w przeróżnej formie są jednym z najmodniejszych uczesań sezonu. Na wybiegach goszczą niegrzeczne, swobodne warkocze w stylu pippi, prada prezentuje wersję eleganckiego francuskiego warkocza podpiętego do góry w taki sposób, by wyeksponować jego formę.

Uczesania te odmładza, dodaje dziewczęcego wdzięku, podkreślają linię twarzy i pozwalają wydobyć naturalność.

Fryzury z warkoczem z powodzeniem można zrobić samej w domu, potrzebne będą tylko cienkie gumki i wsuwki do podpięcia niesfornych pasm.

Dużo trudniej będzie pokusić się o wykonanie wyrafinowanych uczesań. Jednak tak czy inaczej, każda posiadaczka długich i półdługich włosów powinna choć raz, wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa i szkolnych akademii i zapleść warkocz z prawdziwego zdarzenia. Tej sztuki, tak samo jak jazdy na rowerze, nigdy się przecież nie zapomina.

Fryzury z warkoczem w wersji codziennej

fryzury damskie warkocz fryzury z warkoczem fryzury dla dziewczyn fryzury z warkoczem fryzury warkocz francuski
fryzury warkocz modne fryzury warkocz fryzury fajne z warkoczem fryzury modne warkocz fryzura warkocz fryzury warkocz kłos
fryzury warkocz kłos
Fryzury z warkoczem w wersji eleganckiej. Aby stworzyć bardziej formalny wygląd, użyj ozdobnych spinek, wstążek lub innych akcesoriów do włosów.

fryzury eleganckie z warkoczem fryzury wieczorowe z warkoczem fryzury eleganckie wieczorowefryzury warkocz na przyjęcie fryzury warkocz z kokiem fryzura uczesanie z warkoczem

Dlaczego tak bardzo są uwielbiane przez wiele pokoleń. Pięknie uplecione włosy są ozdobą na każdą okazję. A jaki pożytek z takiej fryzury nie trzeba chyba wyjaśniać.
Włosy upięte wiatr nie rozwieje. Podczas pracy nie przeszkadzają przy pochylaniu się. Bieganie w plenerze czy siłownia na dworze nie sprawi kłopotu z dobrze uplecionymi włosami.

Warkocz to nie utrapienie dla właścicielki. To wisienka na torcie. Pięknie wykonany dodaje elegancji właścicielce. Warkocze są zawsze na topie bez względu na okazję.
Sprawdzają się na każdą okazję.

Użyte wszelkie dodatki sprawią, że warkocze nabiorą innego wyglądu.

Możesz je wykonać nie tylko na długich włosach. Półdługie również się sprawdzają.

WARKOCZE BOKSERSKIE

Ten rodzaj uczesania jest na topie. Sprawdza się przy każdej okazji. Zaplatasz je od czoła aż po same końce. Ewentualnie możesz je zapleść do połowy głowy i dołem puścić luźno.

BĄBELKOWE WARKOCZE

Jeśli mam nieco cieńsze włosy i dłuższe taki sposób uczesanie jak najbardziej jest dla Ciebie. Fryzurkę możesz wykonać w różniej wersji.
Może to być upięty jeden warkocz. Może również podwójny lub według uznania. Samo wykonanie nie sprawi Ci kłopotu. Wystarczy uczesać włosy w kucyki.
Następnie oddzielasz pasma włosów gumkami. Delikatnie należy rozsunąć je i ponownie związać gumką.

WARKOCZE Z GUMEK

Jest w miarę szybka do wykonania.
1. Uczesanie rozpocznij od rozczesania.
włosów.
2. Zbierz włosy z z góry i wykonaj kucyk.
3. Kolejno zbierz niższą partię włosów
i zrób drugi kucyk poniżej.
4. Pierwszy kucyk podziel na połowę.
5. Przełóż je pod kucyk poniższy i zwiąż
gumką.
6.Teraz zrób kolejnego kucyka poniżej.
7. Wyższego znowu podziel na połowę.
8. I przełóż tak jak było wyżej.
9. Wykonaj tych upięć tyle ile jest to możliwe.

Fryzurka jest do samodzielnego wykonania. Możesz je upinać na różnych wysokościach i według uznania. Jedyne to wskazane nauczyć się podstawy wykonania.