Komu pasują granatowe włosy?

Czego nie zrobi przebojowa kobieta, aby być na topie z kolorem. Kolor granatowy należy obecnie do ciekawych modnych stylizacji. Zanim go jednak wybierzesz, sprawdź, czy twój typ urody nie kłóci się z granatem. Idealny jest dla brunetek z natury i szatynek. Niebieskie i szare tęczówki podkreślą kolor włosów. Po prostu jest dla chłodnego typu urody.

Z ostrożnością powinny podchodzić osoby z brzoskwiniową cerą oraz z jasną karnacją skóry i oprawą oczu.

Jak wykonać koloryzację granatowych włosów?

Fryzjer wykona zabieg poprawnie, więc umów się na wizytę. W zaciszu domowym jest możliwość farbowania. Przemyśl tylko czy łatwo go uzyskasz przy swoim kolorze naturalnym.
Możesz wykorzystać toner do włosów. Działaj według instrukcji. Na rynku dostępne są granatowe farby do włosów. Użyjesz odcienia, który po zaaplikowaniu sprawi, że będziesz cieszyć się z wyboru.

Czy koloryzacja ombre z kolorem granatu będzie dobrym wyborem?

Postawienie na ombre będzie wręcz idealne. Wówczas nie będziesz musiała często farbować włosów. Jedyne, o czym należy pamiętać to pielęgnacja włosów po farbowaniu. Przede wszystkim postaw na odżywianie włosów i olejowanie. Kosmetyki wybieraj celowane z przeznaczeniem do włosów farbowanych. Niebieskie płukanki i szampony pomogą w trwałości koloru granatowego.
Czarno granatowe włosy Czarno granatowe włosy z połyskiem Granatowy kolor włosów Ombre z granatowymi końcówkami Granatowo niebieskie ombre Czarno granatowe ombre na włosach do ramion Krótkie granatowe włosy Zimno granatowe krótkie proste włosy Fryzura z kręconych granatowych włosów Mocno granatowe włosy