Grzywka blunt bangs

Modna grzywka świetna jest do prostych i bardzo delikatnie falowanych włosów. Blunt bangs, bo o niej mowa pięknie podkreśla rysy twarzy. Jest to długa grzywka cięta na prosto. Dopuszczalny jest minimalny łuk. Znana aktorka Katie Holmes preferuje ją z długością sięgającą źrenic. Jednakże można także ustalić jej długość sięgającą do brwi.

Dla kogo grzywka blunt bangs?

Wręcz stworzona jest dla osób o trójkątnej lub owalnej twarzy. W tym przypadku pięknie podkreśli rysy twarzy oraz kości policzkowe. Poza tym proponuje się ją osobom z pociągłą twarzą i wysokim czołem, ponieważ grzywka blunt bangs pozwoli zachować proporcje i je zamaskuje.

Grzywka blunt bangs jak już wspomniałam idealnie, zgrywa się z prostymi włosami. Przy włosach mocno kręconych prosta grzywka będzie mocno rzucała się w oczy. Niemniej gdy masz więcej czasu, można pokusić się za pomocą prostownicy i odpowiednich kosmetyków wprowadzić modną grzywkę.

Blunt bangs na długich kręconych włosach Blunt bangs ukrywająca niskie czoło Blunt grzywka z fryzurą do linii żuchwy Długie proste włosy z grzywką blunt na prosto Długie włosy z prostą grzywką Fale na czerwonych włosach za łopatki z grzywką blunt bangs Fryzura półdługa z grzywką blunt, włosy z refleksami Fryzura sięgająca za ucho z grzywką blunt dla czarnych włosów Fryzura z falami i pasemkami, grzywka w stylu blunt bangs Grzywka blunt z  fryzurą bob stylizowaną na gładko Konturowana fryzura z grzywką blunt Krótka grzywka blunt dla farbowanych siwych włosów Ładna blunt grzywka z włosami sięgającymi do szyi Lob z blunt bangs, uczesanie na prosto, czarne włosy Luźna cieniowana fryzura lob z blunt bangs Luźno kręcone włosy z krótką blunt grzywką Miękkie fale z blunt bangs Prosta grzywa z bob włosami ściętymi na równo Prosta grzywka na gęstej warstwowej fryzurze Teksturowane włosy z blunt fringe bangs