Jasny blond

Jeśli patrzysz na naturalną blondynkę latem, zawsze zachwycasz się pięknymi refleksami wykonanymi przez słońce. Zadbane oraz muśnięte słońcem blond włosy budzą zachwyt.
A blond włosy są zawsze modne i tylko w niewielkim stopniu zmienia się typ blondu.

Komu pasują jasne blond włosy?

Ze względu na szeroką paletę barw blondu na koloryzację z tym kolorem może pokusić się wiele osób. Nie tylko pasują do jasnej karnacji. Żółtawy odcień skóry czy też oliwkowy nie są przeciwskazaniem. Wybierzesz wówczas miodowy blond. Najlepiej udać się do dobrego fryzjera i uzgodnić z nim koloryzację.

Do koloru blondu zaleca się ostrożnie podchodzić osobom o śniadej cerze, gdyż nie zawsze blond zgra się z cerą. Czarne brwi również mogą być przeciwskazaniem dla blond włosów.
Za duży kontrast zepsuje łagodność blondu. Tęczówki oczu nie mają tak ogromnego znaczenia przy blond włosach. Paleta blondu jest spora i z pewnością dobierzesz farbę do całości.

Grubość włosów a kolor jasny blond?

Nawet jasny blond jest polecany przy cienkich włosach. Oprócz tego ważny jest wybór fryzury i jej długość. Przy jasnym kolorze włosów optycznie wydaje się ich więcej.

Czy makijaż jest ważny przy jasnym blondzie?

Delikatny makijaż przy jasnym blondzie upiększy twarz. Aby dobrze wybrać kosmetyki do makijażu, zwróć uwagę na kolor cery oraz jaki blond wybrałaś. Przy włosach jasny blond zwykle unika się kolorów neonowych czy jasnych szarości oraz pasteli. Przy miodowym blondzie możesz dobierać kolory beżowe, ciepłe róże, koral czy zielenie.

Czy warto pokusić się o jasny blond?

Jeśli zakiełkowała Ci taka myśl to, czemu nie spróbować. Może zabawa z jasnym blondem będzie atrakcyjna. Przedyskutuj to z fryzjerem. Dobierze kolor do typu urody.
Ciemne ombre na jasnych blond włosach Ciepły jasny blond z refleksami brąz Delikatne cienkie jasne włosy bond do ramion Jasno ciepłe ombre na długich włosach blond Jasno lawendowe blond włosy Jasno zimne włosy blond czarne ombre Jasny blond bardzo długie proste włosy Jasny lodowaty blond włosy z falami Lodowato ciepłe ombre na włosach blond Popielato jasny blond fryzura do ramion