Sombre karmelowe

Ciepłe karmelowe sombre na długich brązowych włosach Delikatne burgundowe sombre na długich brązowych włosach Delikatne karmelowe sombre na prostych włosach do ramion Karmelowe sombre na bardzo długich włosach Karmelowe sombre na brązowych włosach Karmelowe sombre na ciemno brązowych włosach Karmelowe sombre na długich falujących ciemnych włosach Karmelowe sombre na długich naturalnie kręcących się włosach Karmelowe sombre włosy do ramion Sombre blond na brązowych z naturalnymi odrostami

Ciągle atrakcyjna koloryzacja sombre karmelowe ma zwolenniczki wśród brunetek. Wszelkie kolory brązu od jasnego po ciemny brąz świetnie łączą się z kolorem mlecznej czekolady czy też orzechowym brązem. Jej ciepłe kolory dodają nieco ciepła i odmłodzenia. Twarz zyskuje blasku i młodzieńczego wyglądu.

Najlepiej sombre karmelowe zyskuje, gdy długość włosów jest co najmniej do ramion. Posiadaczki cienkich włosów powinny również wziąć pod uwagę tą długość, gdyż fryzura zyskuje na objętości.

Czy karmelowe sombre pasuje blondynkom?

Oczywiście można przyjąć takę wersję koloryzacji. Proponuję wówczas pokusić się o ciepły kolor włosów np. złoty. Przy ciemnym blondzie jest łatwiej.
Wystarczy na pojedyncze pasma i końcówki nałożyć rozjaśniacz, aby uzyskać ciepły odcień. Sombre karmelowe nie potrzebuje płukanek.

Jedynie co potrzebne jest to właściwa pielęgnacja, która utrzyma w dobrej kondycji włosy.