Kolor włosów cappuccino

Kolor włosów cappuccino to po prostu połączenie białego i brązowego odcienia, co daje naturalny efekt. Jest to kolorystyka, która zachowuje naturalny wygląd włosów. W zależności od tonacji, odcienie włosów mogą się znacznie różnić. Mieszczą się one w szerokim zakresie, od ciemnej czekolady aż po odcienie blondu.

Ciemniejsza odmiana cappuccino doskonale pasuje dla kobiet z szarymi oczami, a jeszcze lepiej, gdy mają lekko kręcone włosy. Można też się pokusić o jaśniejsze końcówki, pozostawiając naturalny odcień na czubku głowy.

Mając blond włosy, można wykonać końcówki w kolorze cappuccino, pozostawiać swoje naturalne odrosty.

Dla pań o brązowych oczach i ciemniejszej karnacji na zasadzie kontrastu sprawdzą się jaśniejsze odcienie tego napoju ;).

Największym problemem, aby kolor włosów zgadzał się z tym co zamierzamy uzyskać, jest odpowiednia farba do włosów cappuccino. Poza udaniem się do fryzjera pozostaje nam testowanie, który odcień będzie do nas pasować. Najłatwiej mają blondynki, a najtrudniej posiadaczki ciemniejszych włosów. Na szczęście na tym świat się nie kończy i z pewnością kiedyś trafi się idealną tonację ;).

Brązowe włosy cappuccino Proste długie włosy cappuccino Włosy cappuccino fale Brązowe włosy cappuccino z refleksami Pasemka cappuccino na brązowych włosach Cappuccino z mlekiem odcień włosów Blond włosy cappuccino Włosy ombre cappuccino