Komunijne loki 2024

Loki na wyjątkową okoliczność są najczęstszym wyborem, na jaki decydują się pociechy wraz  z rodzicami. Zachowują one dziewczęcy urok i wdzięk podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Poniżej przedstawiamy najłatwiejszy sposób, jak najlepiej „uporać” się z falami na włosach na ten dzień.

Etapy układania loków i fal na komunię

Wybór loków: ogrom stylizacji loków może wprawić w zakłopotanie. Najłatwiej wybór ograniczyć do preferencji i stylu dziewczynki. Np. można zdecydować się na delikatne romantyczne fale lub bardziej skręcone loki.
Przygotowanie włosów: włosy przed lokowaniem powinny być czyste, suche, ale przy tym dobrze nawilżone. Wtedy loki będą idealne na komunię.

Techniki lokowania: do wykonania loków można zastosować lokówkę, spirale, wałki lub zrezygnować z ciepła i lokowanie wykonać na papilotach.

Ozdoby do loków: loczki komunijne można ozdobić kwiatkami, wstążkami, perłami lub to, co przyjdzie do głowy i będzie świetnie komponować się z pozostałą stylizacją komunijną.

Trwałość loków: dla utrwalenia loków, by wytrzymały całą uroczystość komunijną, należy sięgnąć po produkty do stylizacji włosów np. pianka czy lakier do włosów. Zabezpieczają loki przed puszeniem się i utrzymują je w idealnym stanie na długi czas.

Idealnie zgrana całość: Lokowanie włosów należy dopasować do całej stylizacji komunijnej, w tym do sukienki, dodatków i makijażu dziewczynki.

Komunijne luźne fale na długich włosach ze spinką Długie kręcone włosy z drobnym wiankiem Luźne fale z perełkami na długich ciemnych włosach do komunii Mocne loki na długich włosach z kokardką na komunię Półdługa fryzura komunijna z drobnymi loczkami Upięte włosy z lokami po papilotach i ozdobami Warkocz wodospad z falami, rozjaśniane końcówki na komunię Warkocz z kręconymi włosami i kwiatkami na komunię Delikatne fale komunijne z wiankiem Długie blond włosy na komunię z falami i warkoczykami Długie fale z warkoczem wodospad na komunię Długie kręcone włosy z drobnym wiankiem Duża kokarda z wiankiem i lokami Jasne brązowe włosy z upiętymi falami

Długie loki na ciemnobrązowych włosach z małą opaską Długie fale z luźno upiętym warkoczem Fryzura komunijna do łopatek z falami i warkoczykiem Loki komunijne do łopatek z gęstych włosów Loki na końcówkach gęstych czarnych włosów Loczki połączone z kokiem na komunię Swobodne fale luźno upięte Delikatne fale komunijne wykonane na długich prostych włosach Loki z rozjaśnianymi pasemkami na komunię Loki wykonane wałkami upięte i zaczesane do tyłu